Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egész életemben nem voltak...

Egész életemben nem voltak barátaim nem volt kivel megosztanom az érzéseimet mindenki kerül hogyan tovább?

Figyelt kérdés

13 éves leszek... tudom sok hülye kérdést kiírtam de anyira szomorú hogy má nem bírom !!!! már csak magammal beszélek.. senki nem szól hozzám a családomon kívűl..nem szeret az egész iskola pedig én nem tettem elenük az egész életben semmi rosszat !! soha!! anya azt mondja hogy az iskolába nem barátkozni megyek hanem tanulni.. ebbe van valami de már elég !! UTÁLOM!!! hogy az iskolában a r*bancok mind mind népszerűek és vannak barátaik.. nem tudom mit csinálnak de kinem állhatom őket.. hiába öltözöm úgy mint ők !! engem csak mégjobban utálnak ! ha önmagam vagyok akkor meg elkerülnek.. ha mást tettetek szintén.. még a tanárok is utálnak ..

idegbeteg vagyok figyelem zavaros.. és minden álmom egy barát lenne ..

életemben nem voltak még barátaim .. ovodában is utáltak egy barátom volt oviban de nem találom sehol :c azóta elis költöztem onnan

most is sírok :c minden nap előjön az hogy szeretnék olyan lenni mint ők DE ÉN....hiába vasalom a hajam hiába öltözök szépen engem soha nem szeretnek.. agész évben alig beszéltem valakivel ..

magántanuló vagyok és bejárok az iskolába minden nap. a fejlesztő terembe szoktam lenni a tanar meg én .. de még a tanárok is utállnak.. soha nem voltak barátaim pedig ez lett volna az álmom.. még életembe nem fényképezkedtem senkivel családon kívül.. pedig nem vagyok ronda!! de nincs semmi önbizalmam... én mindig is.. csak olyan akartam lenni mint egy átlagos lány. ezért sminkelem magam vasalom a hajam és úgy öltözködöm mint egy r*banc habár kinem állhatom ... de ha önmagamat adom akkor meg azt mondják még a büfének is hogy FÚJJ ne menny a közelébe biztos tetves!!! az meg természetesen még a büfés is elkerül... UTÁLOM AZ ÉLETET!!! én nem tettem ellenük soha semmit megosztottam velük amim van volt ők meg utálnak.. és csúfolnak.. már tisztára az jár a felyembe hogy vágdossam magam!!! nézek animéket és anyira jó érzés látni hogy az animékben a lányoknak van legjobb barátjuk /barátaik :) ez anyira jó érzés elképzelni mintha én lennék az a lány .... mit csináljak ?! én csak barátokat szeretnék.. de engem mindenki utál..hogyan tovább ? nem tudom..



#lány #szomorú #depresszió #sírás #belehalok a fájdalomba
2014. febr. 28. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Magántanuló vagy, nem vagy igazán a közösség tagja, ezért nem akarnak befogadni, hiszen te " úgysem akarsz közéjük tartozni, azért vagy magántanuló", meg ki tudja mit hisznek még rólad, lehet, hogy azt gondolják, hogy beképzelt, fennhéjázó vagy, ezért nem kedvelnek, a tanárok pedig lehet azért, mert ugye nem jársz az iskolába, így a suli nem kap pénzt utánad, stb. számos oka lehet a dolognak.

Egy a fontos, mindig legyél önmagad, mert ha még az sem megy, akkor hogy várhatod el másoktól, hogy kedveljenek, ha még te saját magadat sem vagy hajlandó szeretni?

Nemsokára középiskolás leszel, új közösségbe kerülsz, új emberekkel ismerkedhetsz meg, akiknek nem lesznek ilyen előítéleteik veled szemben és megmutathatod nekik, hogy milyen is vagy valójában.

Egyébként a környezetváltozás jót tenne, járhatnál valami programra, például tánc tanfolyamra, vagy valami ilyesmire, a lényeg, hogy ismerkedj új emberekkel és szinte biztos vagyok benne, hogy sikerül barátokat találnod, de az nagyon fontos, hogy ne akarj minden áron a barátja lenni valakinek, mert az könnyen elriasztja az embereket, de esetleg lehet, hogy az a valaki ki is használná és akkor csak még több csalódás érne, szóval csak nyugodtan, szépen, finoman kell ismerkedni, ki kell puhatolni, hogy kinek vagy szimpatikus és kinek nem.

Fel a fejjel, nagyon-nagyon fiatal vagy még és nehogy feladd már, hiszen még szinte el sem kezdtél élni.

2014. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Eloszor is elnezest kerek, amiert nem hasznalok ekezeteket.

Masodszor pedig... nem ugý kell beilleszkedni egy kozossegbe, hogy ugy oltozkodsz es viselkedsz, mint ok. Az, hogy nekik vannak barataik az nem azt jelenti, hogy r*bancok. Probalj meg kevesbe lobbanekony lenni, ne idegeskedj annyit. Legyel nyitottabb, baratsagosabb. Ha valaki tusszent mond azt, hogy "egeszsegedre". Ha valamin nevetnek az oran es szerinted is vicces nyugodtan mosolyogj rajta. Ha zsebkendot ker valaki es epp van nalad akkor ajanld fel. Ezek apro gesztusok, ranezesre kevesnek tunnek, de valahol el kell kezdeni egy kapcsolatot. A tanarokkal ugy lehet kijonni, ha keszulsz az orakra, altalaban kesz a hazid es ha mondanak valami szerintuk vicceset akkor mosolyogsz rajta. Ha rossz jegyet kapsz meg veletlenul se mond azt, hogy "lesz@rom" vagy "ugyis megbukok". Ne sajnaltasd magad, ne sirj annyit. Jarj emelt fovel, legyel vidam es hidd el nyitni fognak feled. Fontos, hogy ne vegyel mindent magadra. Ha nekem beszolnak akkor csak odanezek, ha hallom, hogy rolam beszelnek ugyancsak odanezek. Hidd el, ha nem csinalsz jelenetet es teszel arra mit mondanak ugyanakkor megprobalsz ugy kijonni veluk, hogy nem valtozol olyanna, mint ok akkor mar elertel valamit. Ez a vagdosas meg csak arra valo, hogy sajnaltassak magukat az emberek.. Ha en nem vagdosom magam annak ellenere, hogy a szuleim meghaltak es a nagynenem nevel plusz az, akit szeretek a legjobb baratnommel jar, akkor te se tedd.

2014. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válaszokat ! csak hát hiába van mindez ezeket is megpróbáltam már ...és csak kiröhögtek és lealáztak.
2014. febr. 28. 17:17
 4/6 My Conserve ***** válasza:

Nem csak az iskola van a világon. Próbálj barátokat találni az épületen kívül. Ahogy egyre nagyobb leszel, úgy egyre több helyen tudsz barátokra lelni is. Ismerek olyat, aki gyerekkorában ugyanilyen magányos volt, mint te, azután viszont addig próbálkozott, amíg ő lett a társaság lelke. Persze nem az általános iskolai társaságé, hanem már egy másiké. De a lényeg az, hogy volt már példa a sikerre.


Ja, a vagdosást meg addig felejtsd el, amíg MINDEN mást ki nem próbáltál. Pl. elmenni az iskolába úgy, hogy a nyakadban egy tábla lóg: "NEM TETVES, HANEM KEDVES". Szerinted melyikhez kell nagyobb bátorság? :)

2014. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Talán a sok rossz élményed miatt,nincs elég önbizalmad és ez megláccik könnyen a viselkedéseden. Tanuly meg pozitívan gondolkodni magadról, szerintem nem az a baj,hogy mások nem fogadnak el,te nem fogadod el önmagad.Ezen változtass.

Üdv!

2014. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teljesen ismerős a szituáció, de... Múlnak a gyermekévek... Túl lettem rajta, rengeteg viszontagság után sikerült a magam lábára állni. Szar az élet, de próbáld ne szagolni.
2014. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!