Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kéne barátokat szereznem?

Tina. K kérdése:

Hogyan kéne barátokat szereznem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok barátkozni. Csendes, félénk vagyok, már 14 éve egyedül vagyok. Ennek tetejébe még nem is hallok jól, ezért még ez is önbizalomhiányt ad magamnak. Félek, hogy felidegesíti őket, hogy én nem hallok, vagy hogy nem értik, mit mondok. (Rossz a beszédképességem.) Hogyan kéne akkor barátkoznom? Egyszerűen nem merek...

2014. febr. 28. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, A nevem Ági, 16 éves vagyok, és néha én sem hallok jól és én sem tudok magyarázni. Legjobb barátok örökre?*-*
2014. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) Én nem csak néha nem hallok jól, hanem szinte soha. Halláskárosodásom van mentálisan...
2014. febr. 28. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:

a halláskárosodás sosem akadály egy barátságban, nekem is van olyan barátom aki halláskárosult, és az, hogy visszakérdez párszor, engem nem zavar egyáltalán, mert nem tehet róla, meg amúgy is türelmes vagyok :D

amúgy egy kis "történelem":

6 hónapja, mikor új osztályba kerültem, egyáltalán nem mertem magamat adni, mindig máshogy reagáltam mindenre mint ahogy amúgy reagáltam volna, de két hónap után meguntam a színjátékot, és elkezdtem magamat adni. és láss csodát, rengeteg barátom lett. :D minden személyiség érdekes, nincs olyan, hogy unalmas. ahogy elkezded magadat adni, az emberek érdekesnek látnak majd és elkezdenek érdeklődni irántad. ennyi az egész. :) add önmagad!

2014. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A probléma csak az, hogy én önmagamat adom... Vagy ha még önmagamabb szeretnék lenni, akkor alkalom is kéne, hogy bizonyítsam, habár 2 éve nem volt ilyen,,,
2014. márc. 1. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy?
2014. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából én komolyan gondoltam amit írtam. /első válaszoló/
2014. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
14
2014. márc. 1. 14:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Megértem, Ági.
2014. márc. 1. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!