Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmnek most...

A legjobb barátnőmnek most lesz a születésnapja és nem tudom mivel lepjem meg. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Én hamarosan külföldre költözöm a szüleimmel és nagyon távol leszünk egymástól. Azt szeretném, hogy emlékezzen rám örökre és azokra az évekre amit együtt töltöttünk jóban -rosszban. Mind a ketten 19 évesek vagyunk.
2014. márc. 12. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a kérdések mindig olyan furcsák. A legjobb barátnődnek nevezed, ergó te állsz hozzá a legközelebb. Nekem rengeteg ötletem lenne, hogy mit adnék és fogok is adni a legjobb barátnőmnek, mert ismerem és tudom minek örülne!

A mostani (28.) szülinapjára már kitaláltam, hogy veszek egy üveg finom bort, olyat, amit mindketten nagyon szeretünk, veszek egy nagy, szülinapos héliumos lufit és váratlanul felszaladunk majd a párommal a napján hozzájuk (akkor fognak csak néhány hete az új lakásukban lakni)egy kis finomsággal és egy órácskát eltöltünk együtt, ünnepelünk. Akkor lesz a párom szülinapja is. Ezen felül kap még tőlem a kedvenc piperéjéből, az mindig jól jön, de igazából az élményt szánom igazi ajándéknak. Természetesen az ő párjával összebeszélünk, hogy azért nehogy rossz időben lepjük meg. :P

Az a baj, hogy ezeket hiába mondom neked, a te barátnőd a te barátnőd, nem az enyém... mások.

2014. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak tényleg már 15 éve ismerem és mindig szeretnék valami újat kitalálni aminek nagyon örülne. Igaz, hogy én ismerem a legjobban, de csak ötleteket szeretnék, ami már másoknak bevált.
2014. márc. 12. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak ne parfümöt, macit, barátság karkötőt és hasonló semmitmondó ajándékot vegyél. Ami mindenki másnak az eszébe juthat. Olyan adj neki, ami hozzá illik, aminek ő örülne. Szervezz egy napot, amit ketten töltötök el, oylan dolgokkal, amit szeret. Szerintem az lenne a legjobb emlék neki!
2014. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. márc. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!