Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány igaz barátod van?

Hány igaz barátod van?

Figyelt kérdés
Mesélnél róluk néhány szóban? Milyenek ők?
2014. márc. 14. 11:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
1 van.
2014. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem nin cs egy sem, csalódtam bennük!
2014. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0.
2014. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3
2014. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Három. Mind különböző személyiség, de mégis mindegyikkel megvan az a bizonyos összhang, ami a barátot megkülönbözteti a jó havertól. Megvannak a kapcsolódások közös érdeklődési területeken, plusz az a fajta bizalom, hogy bármit megbeszélhetünk egymással, nincs tabu téma, és a felmerülő konfliktusokat is normálisan kezeljük. Sok-sok éve barátaim (a "legújabb" is kb. 10 éve), mégsem untunk egymásra és soha nem volt nagyobb összekapás, veszekedés, ilyesmi. Ezen kívül erre a három személyre feltétlenül számíthatok, ha beüt a krach, és ez fordítva is igaz.
2014. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

1 - de vele már egy évtizede betonerős a barátságunk, jóban-rosszban együtt vagyunk. Nagyon megbecsülöm és szeretem őt. :)

A többiben sajnos csalódtam nem érnek egy fabatkát sem :S

2014. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

4 volt

2-en kibeszéltek, 1 eltűnt, 1 pedig most nagyon messze él, így nem vagyunk rendszeres kapcsolatban, de még így is ő a legnormálisabb barátom. :)

Jelenleg a párom a legjobb barátom, vele mindent meg tudok beszélni, sose élt vissza azzal, amit elmondtam neki, számíthatok rá és vele érzem a legjobban magam.

2014. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a párom az igaz barátom jelenleg.
2014. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Nekem 5 barátom van mindegyik nem százas az interneten is van pár haverom bár még személyesen nem találkoztunk, de szoktunk beszélgetni közülük is egyet kiemelnék, akit pár hónapja ismertem meg a fórumon őt nem tudnám leírni, hogy milyen, mert ezert személyisége van. :D
2014. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0, talán 1, de benne sem vagyok biztos néha... :(
2014. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!