Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan internetes...

Vannak olyan internetes oldalak ahol lehet kép nélkül barátkozni?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon próbáltam, de a legtöbb szimpi ember az ország túlsó végén lakik, nem tudnék velük találkozni. Élőben illetve már az interneten sincsen semmilyen ötletem, hogy hol tudnék barátkozni olyan emberekkel akikkel kölcsönösen bírjuk egymást és közel is lakunk egymáshoz. Nincsen senkim se és úgy érzem, hogy életem értelmetlen. :(


19/F



2014. márc. 19. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

kép nélkül? Hát csinálj egy olyan fb-ot, ahova nem töltesz fel képeket, és máris barátkozhatsz kép nélkül. :)

de szerintem ezen az oldalon is lehet barátkozni, ha itt olyat találsz, aki messze lakik tőled, akkor facebook-on is nehezen találnál olyat, aki közel lakik kozzád :(

2014. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezért lett volna jó egy várost meg meg alapvető jellemzést írni.


egyébként meg nincs, ahol van is, ott senkit nem érdekelsz ha nincs képed, az emberek felszínesek, ez van.

2014. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a facebook hülyeség, az nem ismerkedős oldal, főleg enm kép nélkül.
2014. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ehez jó volna tudni hol laksz
2014. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!