Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te barátkoznál cigánnyal?

Te barátkoznál cigánnyal?

Figyelt kérdés

2014. márc. 22. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem...sajnos vannak előítéleteim....és már csak azért sem, mert félnék mit szólna a környezetem, a baráti társaságom.
2014. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
68%
Igen. Apu legjobb barátja cigány. Engem aztán baromira nem érdekel, hogy arab, cigány, magyar, vagy bengáli, ha tisztességes ember.
2014. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
ha nirmális körülémények között élő, tanult ember (nem a diplomára értem) akkor igen, ismerek ilyet már a szülei is egyetemet végeztek, ő pedig főnővér egy kórházi osztályon. De jóba voltam egy kolleganőm volt élettársával is, ö is cigny volt de dolgos, becsületes. Az ilyen cigányokkal szerintem senkinek semmi baja. Olyannal mint aki sajnos a többség velük semmiképp nem barátkoznék, de az ilyen életmódot folytató fehérekkel sem barátnkoznék.
2014. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
ha jófej,és nem azon kattog az agya hogy mikor zsebeljen ki,teljes nyugodtsággal,néhány cigány külömb tud lenni mint pár magyar,szerintem nem faji kérdés.
2014. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen, vannak cigány barátaim.
2014. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Már túl sokszor csesztem rá azzal hogy megbíztam egy cigányban szóval nem.
2014. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2014. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen, az egyik legjobb barátom cigány, és ismerek becsületes cigányokat, azoktól az emberektől fordulok el inkább akik előítélet miatt nem barátkoznak valakinek a származása, vallása, szexuális beállítottsága miatt, vagy akármi más miatt, mikor amúgy teljesen jó fej az illető.
2014. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Minekután kiraboltak, meg akartak erőszakolni majd folytani egy övvel: NEM, SOHA TÖBBÉ!
2014. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha alapjába véve normális ,tisztességes akkor persze
2014. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!