Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatnék spanyol...

Hol találhatnék spanyol levelezőtársat?

Figyelt kérdés

Spanyolt tanulok magas szinten és szeretnék egy igazi spanyollal beszélgetni, írogatni, hogy normálisan tudjak beszélgetni, mert írni már nagyon jól tudok de ha valós helyzetbe hozzám szól egy spanyol hirtelen max egyetérteni tudok, és ezen szeretnék változtatni, de nem igazán találok olyan oldalt, vagy helyet ahol ilyen emberek vannak, akik tolerálják, hogy még nem megy annyira.

Tudtok ilyen oldalt? vagy van valami ötletetek?



2014. márc. 24. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szervusz!


Azt írtad, hogy írásban már jó vagy spanyolból, de ha hozzád szólnak (vagyis szóban), akkor már nehézségeid vannak.


Biztos, hogy a levelezőtárs a megoldás?

Már úgy értem, inkább a beszélgetést kellene akkor gyakorolni valakivel, nem?


(Az én ötletem az lenne, hogy pl. spanyol nyelvü chat oldalakon valakivel skypre-ra menni, aki hajöandó, és beszélgetni.)

2014. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen ,így is gondoltam:)

Hogy azonnal írni, nem két nap múlva 1 oldalt, hanem rendes beszélgetésszagú:)

2014. márc. 24. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Oké. :-)


Akkor tényleg a chat lenne egy előrébb lépés, mert ott azért el van várva egy gyorsabb reakció, majd következő lépés a beszélgetés.


(Bocsi, de sajnos nem ismerek ilyen oldalakat.. Viszont csodálkoznék, ha nem lenne.)

2014. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak önszorgalomból kezdtem el tanulni a spanyolt mert mindig is tetszett, de csak a személyes névmásokig jutottam eddig sajnos :)
2014. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de én sem tudok ilyen oldalt
2014. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A chatelés jó ötlet, csak legyen kivel.


Szerintem ha egy filmet meg tudsz nézni úgy, hogy tudod követni az se rossz.

El Internado, El Barco sorozat. Egy rész több mint 1 órás. Ezzel egy darabig elleszel. Rengeteg bennük a párbeszéd, talán hasznodra válik.

2014. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2014. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ittt találhatsz spanyol levelezőpartnert, beszéld meg vele hogy inkább Skype-on kommunikáljatok. :-)

2014. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
www.penfriend-club.com nem csak spanyolok vannak, hanem minden országból, de sok ezer olyan ember közül válogathatsz aki spanyolul beszél. Ez ilyen e-mailezős oldal, de biztos meg tudod beszélni, h pl skype-oljatok
2014. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2017. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!