Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek kell szülinapi bulit...

Kinek kell szülinapi bulit szervezni?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam valami népszerű lány, szóval eddig csak ilyen családi szülinapi bulijaim voltak, viszont most fősulin elég sok barátom van. április végén lesz a születésnapom, és felmerült bennem a gondolat, hgy tök jó lenne megünnepelni. De most ezt nekem kell megszervezni, barátokat meghívni? ez nem gáz? olyan mintha magamat ünnepelném, nem is tudom...mi a normális?:D
2014. márc. 25. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Ha jó táncos házibulit csinálsz akkor én szívesen megyek :-)

Bár azt hiszem a mai bulik már nem olyanok mint a mi időnkben...

2014. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szerveznék a helyedben.. A szülinapi bulijaimat én szoktam szervezni, vagy házibuli keretein belül, vagy valami pub-ban foglaltam anno asztalt, amikor még szüleimnél laktam, és nem lehetett nagyon házibulizni :D

Ugyan miért ne ünnepelhetnéd magad a szülinapodon? :)

Mondjuk szerveztem már másnak is születésnapi összejövetelt, de az meglepetésbuli volt, az egy kicsit más :)

Jó mulatást!

2014. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem baj, legalább minden olyan lesz, amilyennek akarod és minden tetszeni fog a bulin:D
2014. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét múlva lesz, de még semmi ötlet, hogy mit csináljak, kivel legyek :(
2014. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!