Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez az ember mennyire szerethet...

Ez az ember mennyire szerethet, kedvelhet engem?

Figyelt kérdés

-nagyon szeret a társaságomban lenni, mikor meglát, odajön mellém és beszélgetni akar velem


-szeret velem hülyülni és röhögni, szórakozni


-már többször megvédett, kiállt mellettem


-elmondja nekem mindig hogy mi van vele, legyen az vicces vagy szomorú dolog


-bármit meg tudunk beszélni


-már párszor felhívott és beszélgettünk


-mondta, hogy szeretne velem időt tölteni (beszélgetni,sétálni,sportolni)


-néha átkarol, közben viccelődik


-mikor beszélek hozzá mindig a szemebe néz, a szeme általában csillog


-mikor meghallgat akkor érzem hogy tényleg érdeklődik


-mikor elválunk akkor mindig mond valami pozitívat


-elvárja hogy elmondjak neki mindent ami velem kapcsolatos, érdekes, aktuális téma


-teljesen megbízik bennem ( ő mondta)


-röhög az idióta vicceimen


-kíváncsi a véleményemre


-tudja hogy mikor vagyok vidám szomorú


Most ennyi jutott eszembe, értelmes válaszokat lécci :-)



2014. márc. 27. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled ellentétes nemű (feltételezem te lány vagy, ez a személy pedig fiú) akkor ez vagy egy nagyon mély barátság (a leírtak alapján) vagy lehet, hogy szerelmes beléd a fiú (tetszel neki) Ha veled azonos nemű, akkor negyon jó barátok lehettek. becsüld meg ezt a személyt, mert nem hiszem, hogy hamar találnál másvalakit, akivel ilyen szintű barátságot lenne. :)
2014. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lécci még válaszokat :)
2014. márc. 28. 17:00
 3/11 Kriszpelló válasza:
Ha te lany vagy i meg fiú, akkor burkoltan ,kerdezd meg hogy tetszik-e neki valaki...pl: neked be jon valaki ?...... vagy ha oan joban vagytok akkot-r kerdezd meg hogy mit erez irantad vagy hogy egy 1-100 as skálán mennyire bir téged ! Mert a leirtak alapjan szerelmes beled !!!!
2014. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem szerelmes belém, mivel srácok vagyunk, de második válaszoló megfogadom a tanácsodat.Jöhetnek még vélemények, válaszok :-)
2014. márc. 28. 20:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Hmm.... magamra ismerek, de a másik oldal nevében. Én is fiú és van egy fiú barátom, aki iránt én érzek úgy, mint ahogy a kérdezővel viselkedik az idézett személy. És nekem pont az a nagy bánatom, hogy az én barátom, azaz inkább csak haverom meg nem valószínű hogy ennyire fontosnak érzi a kapcsolatunkat. És ez fáj és csalódással teli. Nem vagyok szerelmes belé :))) Heterók vagyunk, de valahogy számomra csodás pillanatok voltak, amikor úgy igazán közel kerültünk egymáshoz és mélyebbnek tűnt a barátságunk. Nem is értem az okát magamban, mert amúgy két egészséges férfiemberről van szó, de mégis nagyon sokat jelent(ene) a barátságom a sráccal. Ő is jófej velem, de koránt sem érzek olyan mély indíttatást a részéről, mint ami bennem van (lenne).


Úgyhogy örülj és értékeld, nem sok barátság odaadó, de ha van ilyen, akkor az érték. Feltéve ha a másik fél értékeli eléggé....

2014. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez mióta barátság?
2014. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert szerinted micsida?
2014. márc. 31. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Bocsi a 'feltételezem te lány vagy' szövegért. Ezzel nem akartalak téged feminimként megjelölni :D
2014. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmi gond.
2014. márc. 31. 17:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeret
2014. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!