Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez így okés?

Szerintetek ez így okés?

Figyelt kérdés
tavaly nyáron megismerkedtem az osztálytársammal aki most a legjobb barátom(?) Annak a srácnak volt egy másik legjobb barátja kb 5 éve barátok. Nyár végén egy csalódás érte, szeptembertől kb. február végéig depressziós volt azóta sokkal nagyobb a kettőnk közötti baráti bizalom mint a 5 éves barátjában azért mert míg ő depressziós volt a barátja leszarta, hanyagolta hogy mi van vele és én segítettem, vigasztaltam... amióta helyrejött, újra barátok lettek, viszont azt mondta nekem hogy érettségi után megszakítja vele a kapcsolatot mert csalódott benne és rájött hogy mekkora lúzer a barátja, de most az van hogy az osztályban nagy baráti ölelés röhögés hülyülés zajlik közöttük, én meg 4 pad távolságban nézem ahogy ököltesóznak a nagy röhögés közepette, velem még sose hülyült élőben, csak chatben csináltuk... meg is kérdőjeleztem tanítás után azt mondta hogy nem bízik benne, semmi másra nincsen vele célja... teljesen el vagyok keseredve amiatt hogy nem tudom kinek higgyek a saját szememnek vagy a szavainak... ilyenkor mit tegyek?

2014. márc. 27. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Korod?
2014. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19/f de miért számít a korom???
2014. márc. 27. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon okés. Lehet fél, hogy a másik megint leszarja, és akkor ott vagy neki tartaléknak. Jobb, ha keresgélsz más barátokat.
2014. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát ez nem oké :/ szerintem neki csak tartaléknak vagy. ne nagyon higgy neki
2014. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!