Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért "szar le" a legjobb...

Miért "szar le" a legjobb barátom? 17F

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok és a legjobb barátommal kapcsolatban vagyok tanácstalan.


17 éves srác Ő is, elvileg legjobb barátok vagyunk, viszont úgy érzem, hogy leszar. Én mindig érdeklődök, mindig megkérdezem hogy hogy van, mizu, történt-e valami, de nem viszonozza soha. Magától nem jön oda hozzám, nem érdeklődik, csak ilyen felületesen. Nem értem, szerintetek mit csináljak? Nem szeretnék összeveszni vele, de ha meg felhozom ezt a témát, hogy miért ilyen, akkor mindig eltereli a témát valamivel, ha virtuálisan kérdezem, akkor meg (pl.: facebook) akkor meg kilép, nem válaszol. Tudja jól, hogy mindent elmondhat nekem, nem sértődök meg, az egyenes utat szeretem face to face.


Segítsetek légyszi :/



#legjobb barát #miért szar le a legjobb barátom
2014. márc. 28. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán Ő nem érez téged a legjobb barátjának.
2014. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos ket dolog is lehetseges, az egyiket az 1. valaszado roviden megfogalmazta, azzal nagyon nem tehetsz semmit. Max. megeri rakerdezni, hogy jol erzed-e, hogy teged nem tekint mar annyira nagyon kozeli baratjanak? (mert a reakciojabol kiderul mi van)

2. Teljesen mas baja van (otthoni vagy onmagaval vagy szerelem?) es egyszeruen keptelen beszelni rola, mert nem tud mit mondani vagy nem akar, mert amit mondhatna valami miatt fel, hogy mi lesz a reakciod ra es inkabb keruli az egesz szitut. Mondjuk ekkor se szep, ha pl facebookon egyszeruen kilep. De van egy ilyen baratnom es o akkor tunik el es kerul, amikor utolag kiderul mindig, hogy maga alatt van.

Szerintem egy tisztazast meger es ha nem tul kedves a reakcioja, akkor tudhatod, hogy erdemes-e tovabb eroltetni egy a mostani elmondasod alapjan egyre egyoldalubba valo baratsagot :-(.

De sok sikert hozza, lehet vmi felreertesrol van csak szo.

2014. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincs félreértés, konkrétan kijelentette hogy utál.

Biztos sokat ártottam neki, legyilkoltam a családját vagy ilyesmi, hogy annyi gerinc ne legyen benne hogy magától mondja ha van valami baja.


K.O.


Köszöntem a válaszokat.

2014. márc. 28. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!