Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más vagyok, velem van a baj?...

Más vagyok, velem van a baj? Tehetek valamit egyáltalán? 17/f

Figyelt kérdés
Egész életemben egyedül voltam, és nem voltak barátaim. Nagyon érzelmes vagyok, nyugodt, kedves mindenkivel. Nem járok el közösségi helyekre, bulizni, inni vagy hasonlók. Nekem nem az a fontos, hogy milyen márka logója van rányomva az illető pólójára, akivel beszélek, és hogy hogyan néz ki. Ezekkel ellentétben, mindenkin azt látom, hogy teljesen más értékrenddel élnek. Úgy érzem, az egész világ, mindenki elfordul tőlem. Rossz ember vagyok? Hogyan találhatok barátokat? Mit változtassak ahhoz, hogy találjak barátot, de megmaradjon az, aki vagyok? 17/f

2014. márc. 30. 17:43
 1/6 anonim válasza:
Nincs azzal semmi baj hogy különc vagy amíg nem zavar, ezért nem vagy rossz ember és igen sajnos a mai világ teljesen erről szól kinek milyen márkás vagy éppen mennyibe került a ruhája vagy a telefonja. Így nagyon nehéz megmondani hogy min kéne változtatni. Félős, visszahúzódó típus vagy?
2014. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még egy-két év, és teljesen másként fogod látni a világot, és már nem fog zavarni, ha más vagy, és akkor hirtelen közeledni fognak hozzád. Ez a tapasztalatom.
2014. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is pont ilyen vagyok, egyáltalán nem vagy hibás. Mindenki más csak te nem engeded magad hülyére venni. Viszont kissé nyitnod kéne mások felé, olyan barátokat szerezni amilyen te vagy.
2014. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

énis ilyen voltam meg vagyok is

mindig zavart ha a többiek cigiztek, drogoztak, ittak

nem is mentem velük soha sehova

mai napig taszítanak az ilyen emberek

csak már nem érdekel

2014. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Deviáns személyiség vagy, nincs ezen semmi :)

Én is sokszor éreztem, hogy mindenki normális csak én vagyok őrült. 2 év kellett arra, hogy rájöjjek, nem fontos más, csak te!

Átmentem ezeken, amiket írtál.

Ritka kincs vagy barátom

2014. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
írsz privit? :)
2015. máj. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!