Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről másról lehet még beszélg...

Miről másról lehet még beszélgetni aki csak horgolással foglakozik?

Figyelt kérdés

De engem kicsit sem érdekel nem tudok 2 mondatnál többet beszélni róla, más dolog őt meg nem érdekel akkor miről beszélgessek vele?

Valószínű hogy ha nem tudunk semmiről beszélgetni amit mind kettőnket érdekel akkor ebből nem lesz barátság?



2014. ápr. 1. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha valóban nem tudtok miről beszélgetni akkor nem igazán fog működni ez.


Én nagyon de nagyon kutyás vagyok mégis tudok sok mindenről beszélni nem csak a kutyákról.


Szóval vmilyen szinten a barátod eléggé magának való lehet,mert észre vehetné magát,hogy ami neki jó téma mást untathat vele.


Te milyen témákat szoktál neki felhozni? erre ő miket mond?

Mióta ismeritek egymást?

2014. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy ismerkedtünk meg hogy én rendeltem tőle 1 szer egy horgolt dolgot, ő az interneten árulta amiket horgol .

Egy faluban lakunk és eddig 3 alkalommal találkoztunk személyesen, összefutottunk a boltban.

Amúgy heti 2 -3 alkalommal szoktunk közösségi oldalon írni egymásnak.

Szoktunk még beszélgetni a gyermekemről, de nem sokat mivel neki nincs így nem tud mit hozzá szólni.

Ő családáról, párjáról.

De nem sokat mert nagyon titokzatos.

Takarításról.

Úgy érzem semmi nem érdekli.

Nem ól megy neki az üzlet, és gondolom mivel nem vagyok rendszeres vevője ezért.....

2014. ápr. 1. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valakinek az egész életét egyetlen dolog töltené ki, és más még beszélgetés szintjén sem érdekelné. Illetve ha mégis, akkor talán nem is baj, hogy ebből nem lesz komolyabb dolog.
2014. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok


Talán azért titokzatoskodik,mert nem bízik még benned annyira,hogy elmondjon mást is.Viszont ettől függetlenül lehetne másról is beszélgetni,annyi de annyi téma van.Esetleg szervezettek közös programot,itt a jó idő menjetek el fagyizni,ismerkedjen meg a gyerekeiddel vagy hívd kirándulni,menjetek vásárolni.Találkozzatok minden hétvégén ha megoldható.Viszont ha közös progik ellenére,meg újabb témák felhozása után sem lesz változás,hagyd a francba,te mindent megtettél.Ő nem volt hajlandó egy picit sem változtatni.

Vannak ilyen maguknak való emberek akiknek van 1-2 fontos dolog,hobbi és nem képesek másról beszélni.Viszont ez azt is mutatja,hogy a te dolgaid nem is annyira érdeklik.

2014. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán a kőszáli kecskék fertőző hashártyagyulladása megfelelő téma lesz...
2014. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!