Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatnék barátnőt...

Hol találhatnék barátnőt magamnak? Kis hétvégi bulihoz, vagy néha egy pizza, kávé.23 éves lány vagyok. Létezik valamire való barátkereső oldal?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 2. 18:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Budapest.
2014. ápr. 2. 18:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy férfi vagyok és nem Budapesten lakom. A gyakori nem ismerkedő oldal de a neten nincs jobb hely a barátkeresésre. 23/F
2014. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt is alakultak már barátságok ahogy olvasgattam.Viszont valóban ez nem barát kereső oldal.

Sajna én akikkel össze barátkoztam itt az mind 300 km-el arrébb lakik :/

Én amúgy munkahelyen találtam meg legjobb barátnőmet és több lánnyal jóba lettem akiket bármikor elhívhatok.


Suliba,munkahelyen nincsenek olyanok akikkel jóban vagy és esetleg barátság is kialakulhatna?

2014. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

21/L


lemaradt :D

2014. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én igazából, mások barátkeresési írásaira reagáltam itt, de valahogy letettem az egészről. :D Elég nehéz olyat találni akivel tudsz egy jót levelezni, érdekli, amit írsz és érdemben válaszol rá, valamint fordítva. Mivel ezek így sosem valósultak meg, nem jutottam el találkozásig senkivel, bár már úgy vagyok vele, hogy majd jön magától, akár az utcán szembe :D

Szerintem próbálkozz itt, esetleg valami fórumon.

2014. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézz körűl a "Nagy közösségi oldal" -on. Keress csoportokat hasonló témában, vagy oldalakat. SOK SIKERT!


'87 | ff.

2014. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is hasonló gondjaim vannak, csak én sem vagyok pesti. :/ 24L
2014. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Dettó.

Bár próbáltak velem barátkozni, csak elviselhetetlen vagyok és intoleráns😂

Nem lesz barátnőm. Kell a francnak. Eddig kb.4x volt és mindig nyomi vége lett.

Maradj a pasiknál. A lányok úgy is idegesítőek. A pasik max csak dugni' akarnak legalább.

24/L

2019. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!