Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ultimátum. Mit tegyek?

Ultimátum. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm azt mondta, vagy ő, vagy a fiú, akit szeretek. A fiú nem szeret viszont.. Mit tegyek?

2014. ápr. 7. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen. Kétségbe vagyok esve. :(
2014. ápr. 7. 21:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem... Bocs, csak nagyon fontos, és így biztosabban több válasz érkezik, bár már oda is sok jött.
2014. ápr. 7. 21:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha azt a választ akarod hallani, hogy válaszd a fiút, ez nem fog megtörténni.

Nálam az ultimátum abszolút egy barátság végét, vagy legalább haverságra degradálást eredményezne (nem vagyok egy haragtartó típus, de ilyesmi nem fér bele egy igazi barátságba), DE! emlékszem a tinikoromra, és bizony van olyan, amikor annyira meghülyül az ember valami/valaki miatt, hogy egyszerűen nem lehet rá sehogy sem hatni.

A kérdéseid, és válaszaid alapján én úgy látom, hogy annyira rákattantál erre a fiúra, hogy a barátnőd már kétségbe eshetett, és azért adott ultimátumot, mert már sehogy sem bír rád hatni. Nekem is sok lenne, ha egy barátom viszonzatlan szerelem miatt tenné magát tönkre, nem lenne más értelme az életére, mint valami srác, aki le se sz*rja.. Ha a barátnőd, akkor csak jót akar neked, ezt tarts észben.

A fiút egyértelműen hanyagold. Ne fuss egy olyan szekér után, ami nem vesz fel. Nem akar tőled semmit, nem szeret, innentől már csak magad alázod meg, ha még mindig rajta kattogsz, a fiú szemében meg még jobban összemész, és nem azt akarod elérni, hogy szánalmasnak tartson. Ugye?

Na látod.

Ha eldobod a barátnőd, aki szeret és jót akar neked, attól még nem fog a fiú szeretni. Max annyit érsz el vele, hogy egyedül maradsz.

2014. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*értelme az életének, elnézést.

Előző voltam.

2014. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
... Az a baj, hogy igazad van... Én sem biztos, hogy ezt bírnám, lassan már két éve... Egyébként igen... Nagyon rá vagyok kattanva :(
2014. ápr. 8. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem, de sajnos le kell magad beszélned róla. Erős elhatározás és kitartás kérdése.. 2 éved ráment, eredmény nélkül, el kell engedni, és más dologgal lekötni magad.

Voltam hasonlóan elborulva én is, mindenben a jelet kerestem, reménykedtem, hogy ha mindent megteszek, majd be fog jönni, amit akarok, pusztítottam magam emellé rendesen.. Ennek annyi lett az eredménye, hogy a srác továbbra is leszart, sőt, nevetségessé váltam a szemében, és haverságnak sem maradt nyoma.

Kitartás! Akárhányszor elkezdenél kattogni, csinálj helyette valami mást.. Olvass el egy fejezetet egy könyvből, menj el futni/sportolni, hajtsd ki magad, vagy kezdj bele valamibe, amit szeretsz, és ami le tud kötni. Szervezz programokat a barátnőddel, akármi. Ne hagyd magad becsavarodni, ez a lényeg.

Ha el akarnál kezdeni a srácról beszélni, tereld el a figyelmed. Ami nagyon fontos: add fel. A próbálkozást is, de a reményt is. Nem jött be, engedd el. Nehéz lesz, nem mondom, hogy könnyű, de sokat lehet erősödni lelkileg. Nem ez valszeg az utolsó eset, hogy ilyen fog történni, de mindegyik után edzettebb, erősebb vagy.

Átestem ezen én is, meg még rengetegen :) Sok sok türelmet és kitartást kívánok!

Előző voltam.

2014. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A bátorítást, és a választ is :)
2014. ápr. 8. 17:38
 9/9 anonim válasza:
Dobd mind a kettőt, egyik se érdemel meg. A fiú soha nem fog viszont szeretni, a legjobb barátnő meg ezek után, nem is legjobb barátnő. Én is voltam ilyesmi helyzetben, aztán jól át is vágott a "legjobb barátnőm". Dobtam és azóta minden jobb.
2014. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!