Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kéne egy tökéletes ajándék....

Abszintszalonna kérdése:

Kéne egy tökéletes ajándék. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon jó barátom és talán érzek is iránta valamit, de nyár elején elköltöznek nagyon messze. Akarok neki egy olyan ajándékot is adni neki, amiben rengeteg munkám van, hamár ez az utolsó alkalmam rá. Tudnátok alap ötleteket adni amiből kiindulhatok?

2014. ápr. 17. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 3D origami eléggé megfelelne erre a célra :)

[link]

..Akár egy üvegburába foglalva mondjuk, elég csecse lenne.

Sok videót találni Youtube-on az elkészítésükről.

2014. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így nehéz, mert nem tudom mihez értesz. Mindenképpen picike legyen, hogy magával tudja vinni. Esetleg egy ékszer, orvosi fémből, drótból, vagy amihez hozzájutsz. Medál, fülbevaló, karkötő...
2014. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bumbi02 ***** válasza:
Egy tökéletes ajándék személyes, és attól lesz tökéletes ajándék, hogy akinek adod, sokat fog jelenteni. Ez nem feltétlen sok munkát jelent, ez lehet akár egy falevél is, ha arról te jutsz eszébe, vagy ő érti, hogy a falevél mitől ajándék. Tökéletes ajándék ötletet itt ne várj. Ha nagyon jó barátod, akkor ismered eléggé, és kell hogy legen ötleted, hogy mit adj neki. Akit én barátomnak tartok, vagy szerelmemnek, annak mindig tudom hogy mit adjak. Hisz ismerem.
2014. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Faragj neki egy medált, azt fűzd fel egy kis, vékony kötélre. Nagyon fog neki örülni. :)


FG

2014. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fűzz neki egy nagyon szép nyakláncot,amihez mondjuk szép gyöngyöket veszel,és vehetsz rá egy fédrágakő medált.annak biztos örülne
2014. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!