Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A ti általános iskolai legjobb...

A ti általános iskolai legjobb barátotok még mindig azok? Vagy amikor gimibe kerültetek, akkor ott voltak legjobb barátaitok és a régiek már nem votlak azok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 19:39
 1/7 A kérdező kommentje:
*barátaitok
2014. ápr. 19. 19:40
 2/7 anonim válasza:
Inkább az aktuális életkorban megismert emberekre mondanám, hogy a legjobb barátaim.
2014. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az óvodában volt egy legjobb barátom. Különböző suliba kerültük. Hátbatámadott, elárult. Azóta nem bízok senkiben, és voálá, no friends no cry!
2014. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem, messzire kerültünk egymástól.

A férjemnek viszont igen!

2014. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy barátság maradt meg, a többekkel azt sem tudom, hogy mi van.. Illetve 1-2 aki bejelölt a face-en és látom, hogy teszi fel a képeket a gyerekről. Gimis osztálytársak dettó, aztán első munkahelyi - és a továbbiak is ugyanígy. Aki fontos, az megmarad, a többiek csak az életünk egy szakaszán kísérnek minket vagy játszanak szerepet az életünkben.
2014. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Horus magnus est ***** válasza:

Lassan 3 éve nem beszéltem vele. Nem is tudom miujság van vele.

Pedig akkor, régen azt hittem örökké tartó barátság lesz

2014. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, egy sem maradt meg, későbbről sem. Bár annyira nem is hiányzik senki.
2014. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!