Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lehet ez a lány annyira...

Mitől lehet ez a lány annyira morbid és mégis vonzó? Mégis miért keresem a társaságát mégha félek is tőle? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van a suliban egy 8.-os lány! válig érő feket haja van, hófehér bőre, és kék szeme mindig feketében jár és szinte sosem beszél, vagy nevet! sosem láttam boldognak mindig olyan komoly és látszik h tele van fájdalommal. Akartam egyszer vele beszélgetni de csak rám nézett komoran megfordult, és elment! nem beszél szinte senkivel, mindig egyedül van, olyan rideg és fehér kicsit ilyesztő is mondhatjuk egyfajta energiavámpir de mégis annyira vonz! tetszik valamiért, inteligensnek tűnik, de normális ha valaki ennyire komoly 14 évesen? és sohasem nevet? mint valami horror filmből szállt volna ki!a szeme pedig szinte hipnotizáló és ijesztő! miért vonz ennyire ez a lány?

2014. ápr. 21. 13:43
 1/1 anonim válasza:
Csak egy átlagos lány,aki depis szerintem.Persze lehet komoly vagy kevésbé komoly dolog miatt is.Beszélgess vele, majd kiderül, milyen valójában.Ne add fel szerintem.
2014. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!