Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért én vagyok a gonosz?...

Miért én vagyok a gonosz? Mert kimondtam az igazat? Mivel tudnám lezárni ezt az egész ügyet?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam(lány) aki év elején tök jó fej volt, sokat beszélgettünk, együtt vártuk a buszt meg minden.Aztán egyre kevesebbet beszéltünk és mostanra már csak köszönünk egymásnak.(bár már azt se nagyon, szinte észre se vesz)

Szinte minden héten más pasija van.Volt egy távkapcsolata, közben összejött egy másik sráccal.Aztán azzal szakított átment egy másikhoz azzal szakított vissza az előzőhöz, szakított megint új áldozat, megint vissza az előzőhöz.Az egyik srác akit így kihasznált(2x ment vissza hozzá, mindkétszer 1 hét után lecserélte, harmadjára már nem fogadta vissza a srác)haverom volt, és nekem panaszolta el hogy neki ő volt az első azt hitte igazi, közbe meg nem stb.Gondoltam nem szólok neki, de miután nyíltan velem is elkezdett kavarni, meg másik osztálytársammal is (bújt hozzánk,puszilgatott stb.úgy hogy közben volt egy pasija)akkor beolvastam neki.Elmondtam hogy nekem ez nem tetszik hogy játszadozik mindenkivel ,senkitől nem akar semmit, és hogy nekem nem kell olyan lány aki olyan mint egy r*banc, minden héten mással van.Erre besértődött, és mindenkit megpróbál ellenem fordítani.Persze nem nagyon sikerül neki mert kb. mindenki tudja hogy milyen.De van még 2-3 ismerőse(akiket még a távkapcsolatból ismer)akik nem tudják hogy milyen, és az ő pártját fogták.Egy időben zaklattak facebookon, majd tiltottam őket is és a lányt is.Haverom aki még nem tiltotta írja nekem hogy a csaj minden fél órába kiír valami önsajnáló idézetet, és azt is írta hogy vagdossa magát, és ha meghalna annak csak én leszek az oka -.-".Aki nem tudja a teljes igazságot vagy nem hiszi el azoknál ilyen hidegvérű, öngyilkosságra sarkaló személynek vagyok titulálva.Vannak is jó páran akik belém kötnek emiatt, mindig megszólnak, és én vagyok a rossz.Nekem meg már rohadtul elegem van belőle, de nem hiszik el azt amit én mondok.


Miért én vagyok a gonosz ember?Amiért kimondtam a véleményemet meg még 20másik srácét akivel kavart?(ők is ezt gondolták csak nem mertek felszólalni)..Meg miért az én hibám lenne az öngyilkosság?Egy szóval se mondtam hogy ölje meg magát.Csak nem tudja elfogadni az igazságot.Pedig ez a vélemény nyilvánítás még enyhe volt, mert amiket itt leírtam az csak a nagyon alap dolgai voltak.Ennél durvábbak is voltak már.


Elnézést a hosszú kérdésért,és köszönöm aki elolvassa és segít.



2014. ápr. 25. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

hagyd rájuk és felejtsd el, így tudod lezárni. idiótákkal nem érdemes vitázni.

esetleg kérdezd meg azokat akik bántanak, hogy mégis miért gondolják azt, amit. valószínű, hogy az a szuka beszélte tele veled a fejüket. észérvekkel talán meggyőzheted őket az igazadról. azért sem ártana, mert így kiderítheted, hogy az a szuka beszél e szart rólad mindenkinek, és ezért mérgesek rád. Ha így van meg Kell gyilkolnod! nem vagy bűnös, ha nem buksz le. itt a gyakorin kieszelhetünk egy jó tervet, biztos akad még aki segítene!

2014. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, öngyilkos úgyse lesz, csak figyelmet próbál magának zsarolni.

Nézd levegőnek. Az bosszantja igazán!

2014. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem vitázom vele, őt levegőnek nézem meg ő is engem.Csak a sok ember idegesítő.Tehát megyek a sulifolyosón és minden zugban rólam beszélnek meg minden 10. ember megkérdezi hogy igaz e ez meg az.Aztán egy idő után már nem tudom figyelmen kívül hagyni ha akarom se.

Első válaszoló:Megölni nem akarom, annyi kapnék érte mint egy normális emberért.Meg állatbarát is vagyok ;)

2014. ápr. 25. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd őket a fenébe.


A r**anc pedig csak a levegőbe beszél, azért te ne érezz lelkifurdalást.Csak próbálja magát sajnáltatni, de ennyi.

2014. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!