Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Merjek vele barátkozni, nem...

Merjek vele barátkozni, nem csak kiakar használni?

Figyelt kérdés

Van egy tőlem idősebb csaj, van már unokája is, takarítóként dolgozik a kórházban és minden alkalommal össze szoktam vele futni, és beszélgetünk 15-20 percet.

De se a teljes nevét sem a telefonszámát sem hogy hol lakik semmit nem tudtam róla , és már úgy említette hogy vannak e felesleges gyermek ruháim mert az unokájának szívesen odaadná.

Mondtam neki hogy mi is kaptunk úgy egy csomót hogy vissza is kell adni, ami tényleg így van , van amit én vettem, és kérdezte hogy összeválogattam e már.

Komolyan barátkozni akar velem vagy csak jó az ingyen cucc, vagy én vagyok ilyen negatívan látó.

Már azóta telefonszámot cseréltünk, de megkérdezte azóta hogy van e ő rá való felsők amik nekem már nem kellenek.

Amúgy nagyon beszédes nő, és látszik hogy szegények.

Nekem azon felül jó pofának tűnik.

Szerintetek nem akar kihasználni?

Én szívesen neki adom a kinőtt gyerek ruhákat, mert tapasztalataim szerint senki nem ad pénzt a gyermek ruhákért, nem azért mert olyan rosszak hanem mert akinek van az újat vesz akinek nincs az kap ingyen.

Most akkor minek porosodna a padláson, már nem tervezünk több gyermeket.

Amúgy ritkán találkozom olyan nővel aki kér.



2014. ápr. 29. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg tényleg csak a cuccokat akarja, nekem nagyon úgy tűnik. Bár mivel Te beszéled vele rendszeresen a 15-20 perceket, így Te jobban tudhatod, hogy mik a szándékai, mikről kezd beszélgetést veled. De mivel neked nem kellenek azok a ruhák, miért sajnálod? Szerintem add oda nyugodtan, ők legalább elhordják.
2014. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sajnálom a cuccokat, hanem ha kihasználna az esne rosszul.

Ha később ez kunyerbálásokba bonyolodna.

2014. ápr. 29. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,azért figyelni kell.


Ruhákat adhatsz neki ha már tényleg nincsen szükséged rájuk.De pénzt vagy olyan ruhát ami jó a nőre szerintem ne adj,mert akkor bonyolódni fog.Hiába szegények,sajnálod. Sajnos a jó szándékú embereket mindig kihasználják.Maradj csak a gyerek holmi oda adásával.Semmi több.

Barátkozni barátkozhatsz vele csak az adakozást ne vidd túlzásba.

2014. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó dolog segíteni. Ha segítesz valakin, eszébe fogsz jutni... amikor újra segítségre szorul.
2014. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!