Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Budakeszin élő (? ) brony-t...

Smileyhead kérdése:

Budakeszin élő (? ) brony-t keresek Csonti nevű barna kutyával

Figyelt kérdés

2014.04.29-én találkoztam veled a Moszkva/Széll Kálmán téren a 22-es busz megállójában. 13 éves vagyok, és az édesanyámmal tartottam hazafelé. Megnéztük a barna kiskeverék kutyádat, és Csontinak mutattad be. Neked barna hajad és kecskeszakállad volt, és kék szemed. 18 év körülinek néztelek. A táskádon 3 kitűzó volt. Jobbra egy Derpy-ről, középen egy Celestiáról, és a bal oldalit nem láttam rendesen, de mintha Scootaloo sörényének és szőrének a színeit vettem volna ki rajta. Amikor felszálltunk a buszra, én a hátsó négyes székeken helyezkedtem el, te pedig az előttünk 2-vel elhelyezkedő szembe 2-2 üléses helyeken ültél le. Az úton egy szőke nőnek is megtetszett a kutyád, neki is bemutattad, majd elkezdtetek beszélgetni. Később leült melléd, és elkezdett enni valamit. Te és mi is az Erkel Ferenc utcánál szálltunk le.

Örülnék, ha valahogy felvehetnénk a kapcsolatot, mert én is brony vagyok, és az ember ritkán találkozik olyanokkal, aki ugyanannak a közösségnek a része. És mellesleg Te lennél életem első brony barátja.


Ha te, olvasó, felismered a személyleírás alapján az egyik ismerősöd, kérlek add meg az elérhetőségét, vagy vedd fel vele a kapcsolatot, és küldd el neki ennek a kérdésnek a linkjét.

Előre is köszönöm, és remélem, megtalálom, akit keresek... :)



2014. ápr. 29. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinte kizártnak tartom, hogy véltlenül pont itt találod meg. A helyedbe én a bologon, fórumon, facebook csoportban stb. pórbálkoznék.

Megj: a találkozások esélyét nagyban lehet növelni, ha talákozókra jársz:P

2014. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Off.

Lehet mar oreg vagyok, de mi a fac az a brony?

2014. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Kigugliztam. F@s.za...

Remelem megtalaljatok egymast.

2014. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shinepix válasza:
100%

Megtaláltál :3!

Heh, jó hogy van egy ismerősöm, aki fel van iratkozva a "brony" címszóra!

2014. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shinepix válasza:
1Ébként ha rákerestek itt a gyakorikérdéseken belül is akár, sokszor megválaszolták már ezt a kérdést!
2014. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
azta ! két emberke egymásra talált az internet nagy világában! WOW! *taps* :D :D vannak még csodák :D gratula amúgy (ui nem irónia)
2014. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!