Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hasonlít ennyire rám?

Miért hasonlít ennyire rám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom, akinek a személyisége szinte pontos mása az enyémnek. Csak internetről ismerem, a kinézet körülbelül 50%-ában hasonló. A személyisége viszont 90%-ban olyan, mint nekem. Az ízlése, a reakciói stb. És több, mint 99%, hogy nem állunk rokonságban. Miért lehet ez?

2014. máj. 1. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha csak a netről ismered, akkor azért nem olyan biztos a dolog.
2014. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, hogy nem csak azt mondja-e, amire úgy véli, hogy hallani akarsz, hogy nem-e csak rá mondja, hogy jujj te is azt szereted, én is. Teszteld, neten is lehet. Pl. ő mondjon magáról dolgokat, és te addig ne.

Egyébként lehetséges, de csak netről ismerve tényleg nem 100%, hogy ez mind igaz.

2014. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ezt az oda-vissza dolgot, hogy még anno én kérdeztem előbb. És valahogy olyan evidens választ adott, amit én is adtam volna. Ez már az utóbbi időben, tehát így 2 hónap után kezd félelmetessé válni, mikor egyre több a hasonlóság. Már nem kérdezés alapján, csak beszélgetés alapján, és ahogy beszélünk, úgy egyre inkább felismerem magam benne.
2014. máj. 2. 13:00
 4/15 anonim válasza:
Amikor irtad ezt a kérdést őszintén én ledöbbentem mert nálam is ugyanez a helyzet kb egy féléve ismertem meg egy srácot neten keresztül, és mint gyereekorból mint személyiségből rengeteg olyan dolog van amiben hasonlitunk,s az a helyzet hogy szinte nem tudok olyat mondani amiben nem hasonlitunk és mi sem vagyunk rokonok, az 100%
2014. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De tényleg.. mintha pontos másom lenne. c: A gond viszont 1.. :| A kapcsolatunk nagyon erős kezd lenni és nagyon félek, hogy szerelmes leszek belé. Érthető is lenne, mert nagyon aranyos srác, de nem akarom ezzel elveszíteni.. Tudom, hogy nem lenne szabad.. De már nem sokáig fog menni :s
2014. máj. 16. 17:11
 6/15 anonim válasza:
Nálam is pont ez a helyzet, és én is azt hiszem hogy kezdem ugy érezni hogy szerettem, meg minden a többiek persze azt mondják, hogy ő is szeret engem mert nagyon ugy fogalmaz... És most azza hitetgetem magam hogy találkozni nemigen fogunk, mert több mint 200 km válasz el minket majdnem 300 és még egyikünk sem tud vezetni, na meg még egy hitetgetni való ok, hogy fiatalabb mint én. ugyan nem sokkal csak másfél évvel és ennek elleére ugyanakkor fogunk éretségizni, Nade nehogy arra gondolj hogy megbuktam vagy valamik, NEM csak neki 3 éves a gimi, vagy onkább szakközép...
2014. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Közöttünk 100 km van, azaz maximum 2 óra.. Ami ha úgy belegondolsz, nem is sok. Tehát a kapcsolat lehetséges. :3 Legutóbb, mikor erről beszéltünk, mondta, hogy nem tudja, hogy ha úgy alakul, nevessen, hogy összejött velem, vagy sírjon, mert lehet, hogy egy tökéletes barátságnak lesz vége. A 100 km pedig mondjuk egy hétvégén simán megtehető út, valamint még bőven tanulunk mindketten, tehát a jegy sem drága.. :3
2014. máj. 19. 19:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ugyanannak az egésznek vagytok a két fele:)
2014. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tessék? :D
2014. máj. 19. 19:45
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as vagyok,ha arra vonatkozik a tessék, akkor majd máskor kifejtem:)
2014. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!