Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A legjobb barátnőm, akit évek óta ismerek és folyamatosan írogatunk, mindig utolsó helyre tesz engem. Ha találkozni akarok vele nem mindig tud rámszánni időt, 1-2 éve sokszor mondtam neki hogy aludjon nálunk de nem akart, azóta nem kérdezem... Ha mégis találkozunk, én hozom szóba és én megyek hozzá, de ez nem is zavar annyira.. Barátja van, egész nap vele van, de még ezt is megértem. Úgy van velem, hogy 'bánhat' velem akárhogy, én mindig ott leszek neki. Ma pl. a bátyám barátnőjénél alszik (alig ismerik egymást). Akármennyire is primitívnek tűnik az egész, nekem rohadtul rosszul esik és akár rámtörhetne a sírhatnék hogy miért bánik így velem... Ti mit tennétek az én helyemben?
2014. máj. 9. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Keresnék egy másik legjobb barátnőt. Mért futsz olyan után akinek nem jelentesz annyit mint ő neked?
2014. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!