Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok ilyesféle idézetet?

Tudnátok ilyesféle idézetet?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ami hosszú de a lényege az legyen hogy a barátnőm akivel régóta összevesztem lássa be a hibáit és hogy képes volt eldobni engem 15 év barátságot egy olyan lányért akit 1 éve "ismer" és aki nem egyszer átverte kihasználta majd ismét hozzám futott a bnőm... szóval olyat kérnék ami kb ezt írja le meg hogy én már nem leszek soha ott neki ha ismét átveri hozzáteszem ez lenne a 4. hogy kihasználja "ha nincs jó a szamár is" és lassan már a bnőm is ezt csinálta és beleuntam (és neki ez a csaj a legjobb bnője..félnapra rá miután velem összveszett:) Köszönöm előre is :)

2014. máj. 9. 22:19
 1/6 A kérdező kommentje:
más*
2014. máj. 9. 22:20
 2/6 anonim ***** válasza:
"Mikor megismertük egymást, nem akartam, hogy túlságosan megszeresselek, és te sem. Nem akartunk fájdalmat okozni, fájdalmat érezni, sírni... Az gyengeségre vall. És te gyenge vagy. Őt nem érdekled,nem keres téged, de te mégis az ő társaságát keresed. Mindegy. Tudd, hogy én már nem leszek itt neked akkor, mikor újra térden állva könyörögsz, hogy megbocsátsak, pedig tudtad, és én tudtam, hogy tudod... Ő megint átver majd. De te ott leszel neki. Mindig. Folytonosan azt érzed majd, hogy ti egymásnak ott vagytok. Pedig ez nem kölcsönös. Csak te vagy ott neki. Ő nincs... És már én sem leszek."
2014. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
asztaa ez de jó és teljesen igaz :) Köszii :))
2014. máj. 10. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Örülök, ha tetszik :)
2014. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt barátnőm is " :\ " hangulattal olvasta el xDD de élvezem :)
2014. máj. 11. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahol eltörtél,ott leszel erős.Ahol vesztettél,ott leszel legyőzhetetlen és ahol el akarnak felejteni,ott leszel felejthetetlen!
2014. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!