Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy ez megoldód...

Mit csináljak hogy ez megoldódjon?

Figyelt kérdés

Na szóval, előre szólok h hosszú lesz..

Az osztálytársam szeptemberben jött a suliba, legjobb barátnők vagyunk. Legyen a neve x. Van egy másik lány, y, aki már kezdettől fogva osztálytárs, ismerem rendesen. Régebben hárman voltunk barátnők de én ynal mindig veszekedtem mert megsértődött ha x mellettem ült mindent tudni akart, leszólogatotz engem, egózott holott nincs mire, nem hagyott minket xszel ketten beszélni… nagyon féltékeny . és ez engem nagyon irritál. Már x is megmonta hogy néha őt is idegesíti de ő nem mondja meg neki mert x mindenkivel jóban akar lenni. De én yt már nem tudom elviselni mert nagyon gáz.. A régi barátnője is emiatt veszett vele össze. De most meg az van hogy y mindenhol ott van ahol x mert elvileg neki joga van hozzá, és így se tudok xszel lenni . meg folyton ölelgeti xet meg látszik rajta hogy kisajátítaná.. Féltékeny rám és semmiből nem lehet kihagyni. Mit csináljak hogy ez megoldódjon? Hogy tudjak xszel lenni? Hogy y ne legyen ott?? Segítsetek, légyszi mert ez így nagyon rossz

13/L



2014. máj. 12. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

szia. nekünk teljesen ugyanez a helyzet állt fent. még a kor is egyezik. ugyan ez, csak tavaly, hát én voltam az a bizonyos x. :D

hogy mit tegyél? a legelső dolog, amit mindenki ajánl: beszélj vele. mondd el neki, hogy nem akarsz választani, de ha így folytatja, akkor muszáj lesz választanod, és nagy valószínűséggel x-et választod, mert ő nem olyan idegesítő pár hónap alatt, mint y 5-6-7 év alatt.

el fog rajta gondolkodni. ha igazán a barátod marad, meg fog változni. ha nem, akkor meg le kell..tojni.:)

ha ez nem jön be, (már pedig be kell jönnie, mert akkor vagy változik, vagy otthagyod a semmi közepén okkal) akkor próbáld őket összebarátkoztatni. nálunk végül ez lett a megoldás :D és ne erőltesd, mert az nem jó. egyszerűen mind a kettőt hívd el, hogy menjen veled el a wc-re, meg a büfébe is hívd el őket, és mind a kettőnek (itt fontos, hogy ugyanolyan és ugyanannyi) csokit vegyél nekik, stb. lényeg: NE kivételezz!

azért arra készülj fel, hogy rengetegszer fogtok csalódni és veszekedni hárman, de megéri, viszont ebből már nem lehet kiszállni, kivéve, ha mind a kettőt teljesen lesz*rod, de akkor meg te leszel a rossz, meg ilyenek..

ja, és jó tanács: NE használd ezt ki arra, hogy az egyikük elmond magáról egy titkot, a másiknak meg elmondod.. ezt soha.

sok-sok szerencsét, remélem helyre jön a dolog!

2014. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az a baj hogy ynal erről nagyon sokat beszéltem, de nem néz magába, semennyire. Mintha a falnak beszélnék

X és y barátnől, de xnek én vagyok az lb és fordítva is

2014. máj. 13. 05:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Juj bocsi nem lepontozni akartalal hanem fel, csak rossz helyre böktem, telon nem látszik
2014. máj. 13. 05:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Még mindig az első vagyok. Semmi baj, hogy lepontoztál.:D nehéz lesz, de el kell engedned y-t, ha annyira tojik a fejedre, hogy nem fogadja a tanácsot. Milyen ember vagy, kérdező? Mármint meg mered mindani a véleményedet az emberek szemébe, vagy nem? Ha az első, akkor szemtől szembe mondd el neki, hogy téged most azonnal felejtsen el az utóbbi hetekben produkált viselkedése miatt. Ha nem mered, egyszerűen ne szólj hozzá. Szerencsét.:)
2014. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Óó amikor én nem mondom meg a véleményem akkor már nagy a baj 😃

Azóta összevesztem ynal és szerintem így is marad

Csak az a baj hogyma meg xszel veszekedtem y miatt😔�

2014. máj. 14. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok.:D kicsit bővebben leírnád, hogy miért szoktál veszekedni x-xel, és min vesztetek össze y-nal? Ha itt nem akarod, akkor priviben.:)
2014. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Xszel nem szoktam veszekedni, csak y miatt néha

Ynal meg… folyamatosan beszólogat, piszkál, teszi az agyát, cseszeget, fikázza az ízlésem, saját magát fényezi hogy milyen szép, stb... Holott kb 155cm, kb 48-9 kg, és push up melltartót hord mert nincs melle, és azt mondja h azért hord oush upot mert az öccse belevernek a mellébe. Ismerem az öccsét, nem olyan.. És mindig full kivágott pólókat vesz fel meg tapadósat, de így mégjobban látszik h duci és nincs melle

Én mindig mondom neki hogy ezt nem kéne.. Ezeken veszekszünk

2014. máj. 15. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:

még mindig én

ne barátkozz y-nal, hagyd ott.. de ne mondd neki, hogy úgy néz ki, mint egy -------- (nem engedi kiírni) , meg, hogy nincs melle, mert akkor meg te leszel a rossz. NE SÜLLYEDJ LE A SZINTJÉRE ! egyszerűen hagyd ott. megérdemli.

többet nem tudok ajánlani..

2014. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!