Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik baratnom egy bizsu...

Az egyik baratnom egy bizsu fulbevalot vett a lanyomnak a keresztelojere. Ti mit szolnatok?

Figyelt kérdés
Nem is tudtuk h bizsu mert szep volt a fulbevalo tenyleg.Elraktam dobozba mert meg nincs kifurva a kilany fule.Par hete megneztem es lattam h tiszta fekete.Gondoltam h elviszem az ekszereszhez es kitisztittatom erre ott mondjak h hamisitvany es h nem tudnak vele mit kezdeni.En nem szoltam a b.nomnek de a parom igen a ferjenek es azt mondtak h egy neves Mo-on levo ekszerboltba vettek szoval nem ertik h mi tortent.Mi kulfoldon lakunk es itt eleg draga az ekszer es ez a b.nom eleg ocso minden teren es nagyon a fogahoz veri garast.De akkor inkabb ne hozott volna semmit se mert en nem hiszem h egy ekszer boltba ilyet arulnak Mo-on.Sztem ezen akart sporolni...
2014. máj. 13. 11:56
 1/3 hellsing71 ***** válasza:
Szerintem ha tényleg Barátnőd, ne feltételezd róla azonnal, hogy rosszat akart nektek. Simán megtörténhet, hogy egy ékszerboltban valami gagyit sóztak rá, mert megérezték, hogy nem szakértő.
2014. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy örülnél hogy vett valamit! Ő legalább gondolt rá és vett is valamit, de te azt kívánod bárcsak ne vett volna semmit. Lehet azt hitte hogy örülni fogtok neki, mint normális embereknél az ajándéknak szokás általában. És mi van ha nem tehette meg azt hogy a drágábbat vegye? Akkor is legalább vett valamit. Idióta vagy kérdező!
2014. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sztem meg Te vagy az idota kedves utolso.Meg jo hogy nem raktam bele a fulebe a kicsinek.Igen akkor orultem neki de ez mar nem az elso ilyen dolog volt sajnos.
2014. máj. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!