Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ez azt jelenti, hogy nem...

Most ez azt jelenti, hogy nem tartanak szepnek?

Figyelt kérdés

Mar elegem van, minden a kulsom korul forog, semmi mas nem erdekel csak,hogy hogy nezek ki es otthon szepnek latom magam, az utcan undoritonak ami azzal jar, hogy az utcan mar semmi onbizalmam es legszivesebben elbujnek.

Na mindegy a lenyeg, hogy van egy haverom es elhivott hetvegen szalonnat sutni meg hivjak valakiket ma megbeszelte a barataival is, hogy megyek es irtak megint, hogy hivjak valakiket de a baratnoim nagy resze em ismeri oket vagy nem.er ra vagy nincs kedve es midtam,hogy nem tudok vinni senkit es, hogy baj-e es irtak,higy nekem is nagyon orulnek de kene meg jo no. Ebbol egybil azt vettem le, hogy en tuti ronda vagyok es azert mondtak ezt. Szerintetek? Az a baj, hogy mar mindenbol azt veszem le, hogy ajj tuti ez is meg az is azert vn mert ronda vagyok

15L


2014. máj. 15. 13:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert csak telorol vagyok.
2014. máj. 15. 13:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Serdülőkori hullámzó önbizalom, kezdeti depresszió. Hé, ez tök normális. És fokozatosan jobb lesz, nyugalom.

Egyébként nem feltétlenül azt jelenti, hogy te nem vagy jó nő, csakhogy kanok. A kanoknak mi kell? Nőnemű egyed. Azaz lyuk. Csak azért kelletek oda, hogy nézhessenek titeket, csorgathassák a nyálukat és rátok mászhassanak. :D És mivel lyuk-lyuk sokszor bármilyennel beérik.

2014. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne már! Nem azt jelenti, hogy nem vagy jó nő, hanem azt, hogy lesz ott sok pasi és te egyedül nő, ezért kéne még több nő :)

Ha otthon szépnek látod magad, akkor hidd el az utcán is szép vagy :)

2014. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"kene meg jo no"

Ha "kéne még", akkor az azt jelenti, hogy már van, de még több kell, nem? :)

2014. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy értették, hogy "még, rajtad kívül IS kéne jó nő" (mert több fickó lesz, jusson mindenkinek, meg szeretik ha több példányon is legeltethetik a szemüket amúgy is), nem pedig hogy "jöhetsz, de azért jó nő is kéne".

Szerintem túlparázod. :)

2014. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira kuszák a gondolataid és annyira nincsen kifejezőképességed, hogy ez aggasztóbb, mint bármi a külsőddel kapcsolatosan.
2014. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Másrészt pedig írták,hogy örülnek neked,tehát te is jó nő vagy. :)
2014. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a még azt jelenti, hogy te is az vagy, csak még kéne mert sok fiúra jó esetben te egyedül nem vagy elég xDDD

Amúgy ha mondták neked már sokszor vagy bármilyen helyzetben hogy szép vagy akkor ne aggódj :D

2014. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!