Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok mi a véleményetek a...

Bukor Peti kérdése:

Srácok mi a véleményetek a goth lányokról?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek, nagyon jól néznek ki :-) Sajnos eddig egy goth lánnyal sem volt szerencsém beszélni. 22f
2014. máj. 31. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiknek vagy egy kis szépérzéke, az szépen tud kinézni, még ha nem is tudja megvenni azokat a szép fűzős, fekete ruhákat, de a legtöbb csak úgy néz ki, mint valami rossz emós.
2014. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek szintúgy,de elképzelésem sincs, hol találhatnék olyat...
2014. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló. Sajnos én sem tudom hol találhatók goth csajok. Interneten rengetegről van fotó. Gondolom külföldön rengeteg lehet belőlük.
2014. máj. 31. 11:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 17 életével alatt 1-et sem láttam élőben, utcán, suliban, bulikban, tehát szerintem elég sanszos, hogy nem fogsz találni :D Ismerősöm azt mondta hogy van 1-2 szórakozóhely ahol vannak, de azokról én nem tudok semmit.
2014. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szépek tudnak lenni ha igényesek.

És hogy bulikban gothokkal találkozz az szerintem elég esélytelen.

2014. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm 4-es válaszoló, te tudsz valamit :) hol lehet találkozni velük? Utoljára úgy 5 éve láttam a Keletiben egy nagyon csinos goth lányt...
2014. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%

gondolom azokat is ugyanúgy kell nyalni,és szeretik ha elintézed őket úgy hogy napokig csak szökdécselnek mint nyuszi a fűben.

nőből vannak nem?

azok is ugyanarra vágynak mint a többi nő, csak máshogy fejezik magukat a külvilág számára!

ha APA megadja nekik amik kell, utána pitiznek, mint a szobakutyák!

2014. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen elég nagy volt a szcéna, több szórakozóhely, kb. heti rendszerességgel voltak ilyen bulik, sajnos amikről tudok, azok bezártak, a fórum, ahol gyülekeztek, megszűnt. Sőt, 13-14 éve még egyes vidéki városokban is voltak "darkos" bulik (akkor így hívták mifelénk, az enyémben pl).


De biztosan vannak még BP-n, csak gondolom más törzshelyeken, más bulikban és gondolom fosbúkon szerveződnek, nem külön fórumokon. :(


- egy vidéki többé-kevésbé "goth".

2014. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A goth csajok a legszexibbek. De ahogy írják előttem is, a darkos bulik már eltűntek. Sajna csak ezek a nyál stílusok maradtak a sz*r zenéikkel.


27F

2014. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vörös Yuk, Kék Yuk, csak hogy a legjobbakat említsem, régebben magam is voltam páron, manapség nem tudom mennyire van még.
2014. jún. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!