Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék korombeli lányokkal...

Hol tudnék korombeli lányokkal barátkozni? 25/L

Figyelt kérdés
Szeretnék korombeli lányokkal barátkozni, de nem tudom hol tudnék. Van valamilyen közösségi oldal? Vagy akár itt lenne kedve valakinek barátságot kötni?
2014. máj. 31. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el olyan helyre ahol olyan zenét játszanak ami neked tetszik.
2014. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit, én pl elmentem kenguzni, és volt egy csomó fiatal lány. Mondjuk egyikkel se lettünk életre szóló barátok, de szándék kérdése. Vagy színjátszókör, jóga, valami klub, egyéb sport... Nem tudom mi érdekel. Az a jó az iylenben, hogy rögtön van valami közös. Esetleg önkéntesség. Vagy tanulj meg eszperantóul, ha ráérsz, és nyert ügyed van. És ez most nem vicc! :)
2014. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat és azt is, hogy egy-két ember írt privátot viszont a 26 éves srácnak üzenném, hogy lányokkal szeretnék barátkozni és nem fiúkkal. Nem értem ezt miért nem lehet tiszteletben tartani.
2014. máj. 31. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!