Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hogyan ''bosszulha...

Mit tegyek? Hogyan ''bosszulhatnám'' meg ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval az lenne a helyzet, hogy nem rég a barátom (aki eddig a legjobb volt) bejelentezve maradt nálam skypeon. Én meg kíváncsiságból szétnéztem rajta. Egy angol gyerekkel szokott minden nap írogani, és ahogy visszanéztem a chatet, nagy része szinte csak rólam szól. Például szinte minden velem folytatott párbeszédet leírt neki, úgy, hogy én jöjjek ki hülyének. A másik barátjának is írt rólam, csak durvábbat. Mivel egy hónap mulva elutazok Amerikába, ezt is megirta neki. De nem az átlagos módon. Azt írta neki, hogy reméli lezuhan a repülő vagy eltünik és soha többet nem kell látnia... Onnan tudom, hogy ezt komolyan gondolja, mivel nekem is mond ilyeneket másokról, valamint van akinek a szemébe is mondta.

Szóval szerintetek mit tegyek ilyenkor?



2014. jún. 8. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne akard megbosszulni sehogy se, egyszerűen szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2014. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bosszú helyett mondjuk megszakítod vele a kapcsolatot? Ha tudod, hogy ennyire utál, akkor miért a barátod még? Miért nem egy vadidegen ember a számodra? Tüntesd el az életedből, ne foglalkozz vele.
2014. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek nem normális. Jobb is ha megszakítod vele a kapcsolatot, pszichopata.
2014. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem illik más profiljában turkálni.
2014. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom, hogy nem illik, evvel tisztában vagyok.
2014. jún. 8. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb bosszú az lesz a számára, ha nem közlöd vele, hogy miért nem foglalkozol vele többet. Tekintsd levegőnek, még csak dühös se legyél rá, egyszerűen semmi érzelmet ne nyilváníts ki feléje, mert a harag azt jelentené számára, hogy ő még fontos neked. Annál dühítőbb, frusztrálóbb dolog nincs, mint hogy valakivel szemben, aki iránt korábban kimutattad az érzéseidet, hirtelen közömbös leszel.
2014. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!