Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet itt beszélgetni, ismerke...

Lehet itt beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet; én pl. már sok emberrel megismerkedtem itt.
2014. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs, legalábbis elég nagy szerencse kell hozzá. Tapasztalataim szerint az itt kialakult kapcsolatok hamar véget érnek élőbeli találkozás nélkül. Esetleg aki közel lakik azzal van értelme.
2014. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de a kapcsolatnak akkor van értelme, ha egy olyan téma hozott össze benneteket, ami mindkettőtöket érdekli. Pl. válaszolsz valakinek a kérdésére, majd ezt privát levelezésben részletesen kitárgyaljátok, s a végén szimpatikusak lesztek egymásnak. Az olyan kapcsolatnak, hogy "Ki szeretne velem beszélgetni?" nem sok jövője van.

Az fentebb ismertetett alapon én már 2 éve barátkozom egy rév-komáromi hölggyel, s már személyesen is találkoztunk.

2014. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Előzővel egyetértek.
2014. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor van értelme, ha a két fél tud találkozni is.
2014. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem lehet :)
2014. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szereztem már itt barátokat, mindketten egy hozzászólásomra reagáltak, irogatni kezdtünk, mindkettővel tartom a kapcsolatot már két éve. Még nem találkoztunk, de valószínűleg nem is fogunk, mert mindkettő nagyon messze lakik.
2014. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!