Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt valaki aki aki szokta...

Van itt valaki aki aki szokta figyelni a facebookon Hajdu Péteréket? Nekem nagyon furcsa hogy már nincsenek jóba Szabó Zsófival. Tud erről valaki valamit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
:'DDD
2014. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam! En a sajat eletem elem es ez annyira lekot, hogy nincs idom vadidegenek eletevel foglalkozni!
2014. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Zsófi rámászott Katára, ezt meglátta Hajdú és féltékeny lett. Na nem Kata miatt, hanem Zsófi miatt, ugyanis őt kefélte a felesége mellett. Ezután mindenki kiborult és inkább nem beszélnek róla.


A GYIK2 Fiktív műsorát látták.

2014. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én ismerem Zsófit, nagyon durván megváltozott az utóbbi időben.. Ufókkal hál, nem eszik, egész nap csak viháncol meg cigizik.. Nagyon furcsa személyiség..
2014. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le hogy Hajdúné seggem Katának az a legnagyobb gondja hogy nem tudja elkölteni a sok pénzt.
2014. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sarki Kata, hö-hö-hö.
2014. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én csak Kata fbjának vagyok a követője, a képeit szeretem nézni, szerintem nagyon szép, és csinosan öltözködik :) ma osztott meg Kata egy kiírást, miszerint ők nincsenek rosszban Zsófival, és esze ágában sincs kitagadni a kisfia keresztanyukáját (mert egy ilynecelebújságban ilyen cikk jelent meg). Egyszerűen nem nagyon bezsélnek mostanában, Zsófi gyászol (asszem az apukája miatt), de ugyanúgy jóban vannak, nincs probléma köztük.
2014. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!