Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nemetorszagban baratkozni, de...

Nemetorszagban baratkozni, de hogyan?

Figyelt kérdés
sziasztok, el vagyok keseredve, hogy 1 eve elek Nemetorszagban de meg nem tettem szert baratokra, bennem is hiba van mert nagyon megvalogatom az embereket de csak azert mert nem vagyok kivancsi olyn emberekre akik csak kihasznalas celjabol keresnek. Ilyenek nagyreszben az itteni magyarok. Probalkoztam veluk de nem jottek ossze meg baratsagok, havereknek sem neveznem oket mert mar nem is beszelek veluk, nemetekkel valo baratkozas meg eleg nehez, meg tanulom a nyelvet de nehezen megy , fiatalok a kornyekemen nincsennek, a parommal elek itt neki ugy erzem megfelel ez a helyzet, de nekem hianyzik az hogy legyen kikkel talalkozzunk elmenjunk beulni valahva, olyan valakiket szeretnek akik hasonlo gondolkodasuak mint mi, nagyjabol legyenek velunk egykoruak .. hol tudnek/tudnank ismerkedni? ha tudtok otleteket varom oket :-) elore is koszi a valaszokat!

2014. jún. 16. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt is csak ugy megy ahogy Magyarorszagon, meg kell ismerkedni az emberekkel, aztan ha szimpatikus akkor lehet talalkozgatni, ha nekik is van igenyuk ra.


Persze jo nemet nyelvtudas nelkul nem igazan fog menni, de nem eselytelen. Mi 9 eve elunk kint, a felesegem az elejen otthon volt a gyerekkel, de mellette nyelvtanfolyamra jart, ott nagyon sok emberrel megismerkedett, mindenfele nacioval a vilag minden pontjarol, erdekes volt. Aztan egy ideje mar o is dolgozik, es a kollegakkal baratkozik. En szemely szerint nem vagyok nagy tarsasagi ember, de a sajat kollegaimmal joban vagyok, neha osszejarunk, de semmi komoly. Szomszedokkal is joban vagyunk. Ha van gyerek az is segit az ismerkedesben, csinaljatok gyereket :)

2014. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
németül barátkozz ott Németországban ez a lényeg!
2014. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
9 evvel kesobb olvasom ezt az uzenetet. Pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyunk a parommal. 3 eve elunk kint, es minimalis ismerosi korunk van. Egykoruak velunk nem igazan. Valtozott valami ennyi ev elteltevel?
2023. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!