Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen helyzetben ti sem...

Ilyen helyzetben ti sem örülnétek a tortának?

Figyelt kérdés
Hétvégén volt barátnőm szülinapja, és gondoltam sütök neki egy tortát. Tavaly ő is meglepett eggyel, de nem is azért sütöttem mert vissza akartam adni, hanem gondoltam meglepi. És hát nem mondom, mert kinlódtam vele egy keveset, szóval rosszul esett hogy este bettopanok vele, és ahelyett hogy örülne neki, még olyan furcsán rámnéz hogy miért vittem, mert hogy ő is hozott... Hát b*sszus, mi van ha ő is vitt? Ennyire nem szeretik újabban az emberek a kedves gesztust? Ténleg szeretetből vittem neki nem nagyzolásból vagy valami. Vagy bunkóság volt tőle? Mit gondoltok? Megjegyzem hogy ráadásul még rá is irtam (egy adott nyelven hogy boldog szülinapot) mert tudtam hogy értékelni fogja, de rá se bagózott).
2014. jún. 23. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom nem az ugrott be elsőre neki, hogy mennyi munkád van benne és kedveskedni akartál, hanem az, hogy most ott van két torta és nem bírjátok megenni, és el fog romolni, hacsak nem reggel-este az a menü... A nem pazarló emberekben ez merül fel szerintem...
2014. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak annyira meglepődött rajta,hogy hirtelen nem tudott mit reagálni.Ne vedd a szívedre!
2014. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tapintatlan volt, nem így kellett volna reagálnia, de ettől még nem hiszem, hogy rossz szándékból mondta volna, és a lényeg csakis ez.
2014. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Pár nap múlva azért beszéld meg vele, ne maradjon ott a tüske.
2014. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy bunkóság volt a reakciója. Erre nem tudok mást mondani.
2014. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak úgy betoppantál és éppen nem volt neki aktuális az idő, vagy mást szeretett volna csinálni és ezért volt zavarodott és ezért mondott ilyeneket
2014. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meglepődött, vagy nem, nagyon bnkón reagálta le.


Engem is lepett már meg barátom hasonlóval, és eszem ágában nem volt számon kérni, hanem boldogan ugrottam a nyakába.

2014. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!