Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan 14-17 éves lány...

Van itt olyan 14-17 éves lány akinek lenne kedve ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés
De már elegem van az olyanokból hogy elkezdünk beszélgetni facebookon is meg minden és pár nap múlva abbamarad.. Olyanak írjanak akik komolyan gondolják és találkoznának is szívesen :) Nagyon egyedül érzem magam és szeretnék igaz barátnőket találni :) 16 éves lány vagyok:) Írjatoook!

2014. jún. 26. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz. :) Nagyon szívesen barátkozok és én igyekszek a beszélgetést hosszútávon sem elfeledni. :3 A találkozást is próbálom legtöbbször megoldani, csak a szüleim nem engednek még nagyon messzire egyedül. :)

14/L

2014. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiiii ***** válasza:

Én benne vagyok, de csak akkor, ha közel laksz és találkozunk, mert csak neten az ilyesmi nem megy.

17 éves vagyok. :)

2014. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is írhatsz:) én is szeretnék már több igaz barátnőt :D 14/L
2014. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiú barát már senkinek se kell? :(
2014. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? De amúgy írhatsz! :)
2014. jún. 26. 19:54
 6/7 anonim válasza:
Nekem is írhatsz! :) Nem tudom, te merre laksz, én budapesti vagyok egyébként, de az sem számít, ha azt vesszük, ha a világ másik végében laksz. :D 17l
2014. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jelen🤗
2018. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!