Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Micsináljak ha a barátnőm már...

Micsináljak ha a barátnőm már nem keres?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm és én legjobb barátok vagyunk,nagyon sokat vagyunk együtt mindennap de mindig csak én keresem őt. Ő mindig elfelejti hogy én létezem. Kicsit rosszul esik mivel állítólag legjobb b. vagyunk. De ő szinte mindent elfelejt.

MICSINÁLJAK?

De amugy kicsit szétszórt lehet azért felejt el.



2014. jún. 27. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szünidő van :))

Ömlenek a legjobb barátnős problémák.

Majd megtanulod, a legjobb barátnők is elmúlnak és jönnek másik legjobb barátnők.

2014. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HÁt figyelj, volt egy legjobb barátnőm, 8 évig sülve-főve együtt voltunk általánosban, aztán én elmentem egy másik suliba, kezdetben még kerestem őt, de aztán meguntam a dolgot, hogy mindig én keresem, és ha még keresem is, és találkozunk alig foglalkozik velem, és már 3 éve nem is igazán beszélünk. Nagyon más az érdeklődési körünk... Sajnos ez ilyen :S Egy másik barátnőm az általánosból mindig kérdez felőlem, tartjuk a kapcsolatot. Na az barátság.
2014. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Soha nem kezdeményezi hogy talalkozzunk, soha nem ír nekem pl Facebookon, mindig csak én. :/ szerintem egy kicsit hagyjad, aztán meglátod 2-3 hét múlva eszébe jutsz-e. Ha nem, szerintem beszélj vele erről. Vagy akar most is. Az a legtisztább.;)
2014. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ugy értem hogy arról beszélj vele hogy teged ez bánt.
2014. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!