Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vélemény? Többi lent

Vélemény? Többi lent

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm:


- iszik

- cigizik

- bulizni jár

- a pasijánál alszik (a szülei tudta nélkül)

- épp, hogy betöltötte a 14-et, elvesztette a szüzességét


Szerintetek ri*anc?



2014. júl. 2. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam ennyi idősen, most 3 cégem is van, bár vagy már nem buliztam 3 éve és nem cigizek.


25F

2014. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De Ő lány..
2014. júl. 2. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Háát talán.De amíg csak a pasijával van addig sztem oké.Ha már minden második fiúval kefélteti magát akkor ribi
2014. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Erről nagyon nem lehet véleményt alkotni, normálisan viselkedő ember legyen az 14-25éves lenézi az ilyet


Úgy látszik mindent elkövet, és meg is tesz annak érdekében hogy olyan életet éljen amilyet szerinte kiváltság, és vagányság élni.


Miskolcon is vannak ilyen emberek akik 14-15 de gyakorta 16 évesen már, ezeket csinálják. Szégyenek, és csicskák egytől egyig, nem is sajnálom őket, egyedül az épp aktuális csávó jár jól, hogy szét tudja dugni.


Kérdező Te mit gondolsz ezekről a kis majmokról, szerinted követendő példa, vagy lotyók?

22F

2014. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 pasija van? mióta?

amúgy csak egy mai tini, nem több.

2014. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ameddig csak 1 hancurtársa van, szerintem addig nem, de viszont 14 évesen nem kell követni a példáját
2014. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy éli az életét ahogyan akarja. Ameddig a családomnak vagy nekem nem ártott nem érdekel. Persze sajnálom mert valami elvezette odáig. De nem tehetek semmit az ellen amit ő választott. És nem ribi. Meg nem "mai tini". Akik nem ebben a generációban élnek mondják magukat szerencsésnek és ne is gondoljanak arra hogy ez az alap. Nem. Csak ezt veszik észre mert ez olyan feltűnő. Semmit nem mondhatnak rá vagy bármelyik másik tinire amíg nem érezték, élték át azt amin ő keresztülment.
2014. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha szerintetek ettől ribizli lesz egy lány, akkor ti még nem láttatok r!bancot! :)


A legtöbb tinédzser iszik, cigizik, bulizik. Ez nem újdonság, így volt ez 20 évvel ezelőtt is. Az a helyzet, hogy Gyakorin álszenteskedő, besavanyodott, burokban nevelt, enyhén antiszociális emberek verik a farkukat a mai fiatalság alázására, úgyhogy nem sok értelme van itt véleményt kérni egy kortársadról.

Nyílván elítélendő és káros dolog ilyen fiatalon inni, dohányozni, és az éjszakát járni, de erről szól a tinédzserkor. Inkább most élje ki magát, amíg anyu pénztárjáca finanszírozza a kicsapongásait, és csak az iskola felelőssége van rajta, mint később, családdal, munkahellyel, és befizetendő csekkekkel.

Ahogy nem lett az előző, és az az előtti generáció többsége sem prostituált, drogfüggő, alkoholista, vagy csöves, úgy nem lesz a te barátnődből ilyesféle "rossz ember".


Elavult klisé már a "Kicsapongó tiniből rossz életű ember" sztori. Előfordul, de nem olyan sűrűn, mint azt a Gyakori népe gondolja.

2014. júl. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!