Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új suliba kezdek. Az előzőbe...

Új suliba kezdek. Az előzőbe nem jártam jól. Nem találtam barátokat. Azt mondják túl csendes vagyok. Szeretném, hogy itt más legyen. De az a baj, h nem tudok beszélgetést kezdeni, vagy hasonló témával közbeszólni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Ez kicsit pontatlan :D

Mit értesz az alatt, hogy "hasonló témával közbeszólni"?


Milyen témával?

Milyen suliba mész?

2014. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Egy csendes embernek mindig is nehéz beilleszkedni.Ritka az a környezet,ahova egy csendes lány,vagy épp fiú betud illeszkedni.Ahova sikerül beilleszkednie,ők pedig általában ugyanazok.És valljuk be,hogy minket hol lehet leginkább magányosságunkban megtalálni:az interneten.Az internetezők többsége,szerintem olyan 80%-a érezte már sokszor a magányt,és itt próbált találni barátokat.Gondolom vannak,akiknek sikerült is tartós barátságot kialakítani,meg ilyenek(nekem még nem),de én is szeretnék.Egy olyat,ahol nem függünk senkitől,semmitől,és nyugodtan a másik is elmondhatja a bajait,és én is elmondhatom a bajaimat.Úgy,ahogyan egymás sikereinek is örülhetünk.

Az a helyzet,hogy nekem most nagyon hiányzik valaki,aki korlátlan mennyiségű szeretetet képes adni nekem,akárhogyan.Nem érdekel,hogy hogyan.Tegnap megkaptam az adagomat egy embertől,az ölelgetést,meg mindent,de még nem volt elég,és azt hiszem,hogy sohasem elég.A szeretetből nekem legalábbis sohasem elég!

Szóval igen...én is magányos vagyok,és barátokat keresek...

2014. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
öhm...hasonló témát úgy értem,hogy beszélnek valamiről és ahhoz hozzászólni
2014. júl. 13. 13:15
 4/8 A kérdező kommentje:
van pár barátom amúgy és azokkal nem vagyok csendes...sőt ..igen csak sokat beszélek..nekem csak a beilleszkedéssel van problem..utána minden sínen megy
2014. júl. 13. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! velem is ugyan ez a helyzet.

Szeptemberben kezdem a középsulit, ugy hogy még gólya tábor sem lesz..és szept.1-jén úgy megyek be a suliba, hogy senkit sem ismerek.. és igen,én is csendes vagyok..ilyen kis félénk. Az előző osztályomba 8 év alatt nem sikerült beilleszkednem.. 28 főből 1-2 barátnőm volt.. szóval most azon vagyok nagy erővel, hogy jövőre legyek kicsit bátrabb.. megpróbálok majd oda menni 1-2 szimpatikus gyerekhez ismerkedni.. aztán lesz ami lesz. De az én helyzetem kicsit másabb mint a tiéd.. de csak azért mert félig ázsiai vagyok..s emiatt is értek bántások ami által inkább visszahúzódtam. 15/L szóval légy bátor!!

2014. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nyugi minden renben lesz!! Én is csendes vok, tavaly kezdtem a gimit és minden okés, van épp elég haverom stb. Szóval ñincs miért paráznod! ;)

14/f

2014. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A mi osztalyunk 31 fovel kezdte a gimit, igaz 13 evesen... Igazabol nincs piszkalodas es megvannak a klikkek, ebbol a 31 emberbol vagy 10 ember van aki nehezen oldodik es ok peldaul a nagymeno hangos fiukkal sincsenek joban, de egymat megtalaltak es ilyen 2,3,4-es baratsagok jottek letre. Szerintem nincs okod aggodni, probalj meg minel kozvetlenebb lenni. Hidd el, a jovobeli osztalyodbol nagy esellyel nem te vagy az egyetlen aki igy erez.

Ha gondolod kuldj egy uzenetet es beszelgessunk, ezzel is "fejlesztenenk" egy kicsit Teged. Ne aggodj nem 40 eves vagyok aki fiatal lanyok tarsasagat keresi... :D Azert sok sikert a gimihez! 15/L :)

2014. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát ha valakinek ilyen a természete...a mi osztályunkban is van ilyen de amikor barátkozni akarunk vele akkor meg úgy érzem elutasító hogy mennyünk el tőle meg hogy nem érdekli hogy itt vagyunk úgyhogy nem tudok ezzel mit kezdeni de egy jó tanács ha valaki barátkozni akar veled valaki akkor próbálj beszélni ne hülyeségről kedvesen...!Am melyik suliból mész át melyikbe?
2014. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!