Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom anyukájának...

A legjobb barátom anyukájának mit vegyek a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Nehéz... a legjobb barátnőm anyujának a szülinapja holnap lesz és én csak nemrég tudtam meg,hogy holnap, azaz ma van. Röviden a story: a barátnőm anyuja nagyon szeret engem, én is őt. Holnap 10.30-ig lesz otthon,akkorra vagyok "hivatalos" Őt felköszönteni. Azonban reggel mondjuk 10 előtt mit találhatnék neki?(Budapest) Anyum azt mondta elég egy bonbon vagy virágcsokor,de nekem nem. Ütőset szeretnék,hogy nagyon örüljön neki,magyarul több kell mint egy csokor.... a nő csinos,dekoratív,műkörmös, vékony,kedves,divatos, iphoneos(hátha valakinek tok jut eszébe),szőke,stb... Fontos,segítsetek......
2014. júl. 15. 01:19
 1/1 anonim válasza:
Ejha, tényleg elég jóban lehettek ha ajándékot veszel a születésnapjára. :D Ha elmúltál már 18 éves, meglephetnéd egy üveg díszdobozos vörösborral és egy csokorral, vagy esetleg ha még ez sem elég, akkor valami ékszerrel. Én szerintem a legjobb barátomra való tekintettel kicsit kínosan érezném magam, ha az édesanyjának ennél "egyedibb" vagy drágább ajándékot vásárolnék.
2014. júl. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!