Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van ez? Tobbi lent.

Miert van ez? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiu osztalytarsam akivel nagyon joba vagyunk. Van olyan is mikozben chatelunk, hogy puszi jeleket szivecskeket kuldozgetunk egymasnak. Volt olyan is, hogy a suliba szunetekben csak ugy odajott hozzam es

megolelt bar a tobbi lany osztalytarsunkat is megoleli de nem olyan gyakran es volt olyan is, hogy csak azert olelte meg oket mert osszevoltunk veszve es, hogy tudjon bosszantani.

Viszont van egy kozos baratunk (lany) akivel szinten joba van. Mikor kint szoktam lenni azzal a lannyal es az osztalytarsam is kijon megolel minket neha puszit is ad nekunk, de engem neha zavar, hogy olyan joba van a lannyal meg uziznek is es egy csomot beszelnsk Facebook-on is. Nem mintha en nem szoktam volna vele beszelni csak neke nem ir olyan surun mint a masik lanynak es ez zavar. Bar nem tudom, hogy miert zavar mivel csak baratkent tekintek ra es o is ram.

De mas osztalytarsamimmal is joba vagyok akik szinten fiuk de mikor ok beszelnek tobbet mas kozos ismerosunkkel mint velem az nem zavar, csak akkor amikor a masik csinalja ezt...de nem ertem, hogg miert?!

14/L


2014. júl. 16. 03:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azért,mert mégsem barátként tekintesz rá,vagy pedig nem akarod azt,hogy a másik lány fontosabb legyen a fiú számára,mint te és lehet,hogy ezért zavar.
2014. júl. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
feltekeny vagy.
2014. júl. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!