Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismeri valaki ezt a két fiút...

Ismeri valaki ezt a két fiút vagy magadra ismertél?

Figyelt kérdés
Ma voltunk barátnőmmel az Aquarénában, Mogyoródon. Találkoztunk két sráccal, de odáig már nem jutottunk el hogy a nevüket is megtudjuk. Tudom, hülye kérdés, de nagyon szimpatikusak voltak a fiúk. Leírás: Az egyik barna hajú és barna szemű, a másik szőkés-barna hajú és zöld szemű volt. A barnán fehér alapon, kék meg azt hiszem piros mintás, a szőkén csak egy fekete nadrág volt. Vagyis távolról úgy látszott. Körülbelül 15-16 évesek lehettek. Aki ismeri őket, vagy netalántán valaki magára ismert, akkor kérem jelezze. Előre is köszi :)

2014. júl. 19. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos megfulladtak :(
2014. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok! :D



(Csak én nem voltam Mogyoródon.)

2014. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok mind a kettő.
2014. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát mit ne mondjak, sokat nem segitettetek :D
2014. júl. 19. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem komoly a kérdés, mert akkor rohadt szánalmas. Na meg persze itt 100% ban tuti infót kapsz, hisz alig van tele az oldal idióta élettelen emberekkel, akik kiadják magukat MINDENNEK csak, hogy legyen valami. Gondolkodj mielőtt kérdést teszel fel pls.
2014. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah azon se lepődj meg ha ezen az oldalon egy ló fog tuti infót adni...
2014. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat, csak legalább remenykedtem.
2014. júl. 19. 22:40
 8/8 anonim ***** válasza:

A barna én vagyok, de nem akarok ismerkedni.

Rondák vagytok mindketten.

2014. júl. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!