Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Videó a barátságunkról. Ez...

Videó a barátságunkról. Ez így jó lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék csinálni egy videót a legjobb barátnőmnek, de nincs egy darab közös képünk sem, mivel nagyon messze lakik. Ellenben állandóan beszélünk facebookon és skypeon. Arra gondoltam, hogy kb 70-80 screenshotot vágnék össze a beszélgetéseinkből és ebből állítanám össze a vidit. Szerintetek ez így jó lenne?

Azt mondták páran, hogy szerintük ez közös képekkel lenne jó.


2014. júl. 22. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet, de azért megfűszerezhetnéd képekkel valahogy. pl. egymás mellé raksz egy-egy képet mindkettőtökről (helyettesíti a közös fotót, mi is csináltunk már ilyet), vagy keresel barátsággal kapcsolatos képeket neten (akár te magad is írhatsz rá szöveget, vagy olyat keresel amin van), esetleg olyan fotót is beraksz amiről ő jut eszedbe (pl. ha szereti a macskákat, beraksz egy képet egy macskáról...), így kissé színesebb, változazosabb lenne, nem csak screenshotokból állna. Ezeknél amúgy vigyázz, hogy elég ideig álljanak a videóban, hogy legyen idő elolvasni. :) Háttérnek pedig a kedvenc zenéiteket rakd! :D
2014. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként netes barátság is lehet igaz barátság. :)
2014. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)

Megfogadtam a tanácsod, tettem bele képet mindkettőnkről, a screenshotok közé írok mindig valamit, és olyan képeket is teszek bele, amiket mindketten szeretünk.

Ment a zöld pacsi ;)

2014. júl. 23. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!