Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy lánynak megemlítem ezen az oldalon, hogy esetleg találkozhatnák, akkor többé nem kapok tőle választ?

Figyelt kérdés
Teljesen kulturált, értelmes beszélgetéseket folytatok velük, és nem vagyok tolakodó. De ők még csak válaszra sem méltatnak 10-ből 9 ilyen alkalommal. Néhányan korrektül megmondták, hogy csak neten akarnak beszélgetni, de ők kevesen vannak. Olyan is volt, hogy valakivel hónapokig levelezgettem, majd hirtelen eltűnt. Nem értem miért nem lehet legalább válaszolni, hogy ne várjak rá. F/22
2014. júl. 23. 17:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van, hogy ilyenkor átvernek, hazudnak, és nem akarnak lebukni egy személyes találkozás alkalmával.
2014. júl. 23. 17:41
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert sokan félnek az élő találkozástól, attól tarthatnak, hogy nem az vagy, akinek mondod magad, esetleg egy pedofil. Sok ilyen van, bár igaából meg kéne mondaninuk ezt neked, de sokan még ezt sem merik. Vagy nincs hozzá pofájuk, hogy megírják, hogy pedofilnak hisznek. Lelépni egyszerűbb.
2014. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Előző vagyok.

Vagy ahogy írtad, ők is hazudhatnak.

2014. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2# Értem amit írsz, de nem tartana nekik semmiből sem beülni valahova. Így mindketten megbizonyosodhatnánk arról, hogy a másik fél korrekt.

Ha találnék valami helyet kora délutánra, ahova lemehetnék ismerkedni, akkor hagynám ezt az egész oldalt.

2014. júl. 23. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van. :D Először napokig előadják, hogy mennyire magányosak, hogy bárcsak el tudnának menni valakivel, már mindegy, hogy kivel, megemlítem nekik, hogy akkor találkozzunk, na ez az a pont, amikor tudom, hogy nem kapok többé választ. :D
2014. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Én személy szerint szintén elutasítom az interneten ismerkedni akarókat, mert szerintem is olyan, mint az ötöslottó. Sosem tudom, ki ül a másik gépnél. Viszont én bele se szoktam kezdeni az ilyen levelezgetésekbe, hanem rögtön az elején megírom, hogy nem ismerkedek neten. Szerintem sem helyes hetekig húzni, aztán egyszerűen lelépni. Szóval teljesen igazad van, ez bunkóság.
2014. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább lekoptatom azokat akik ismerkedni akarnak.


Volt egy srác mondtam,hogy nem akarok semmit,neten ismerkedni meg pláne nem,mert egyszer sajnos volt egy durva esetem.Azóta nem akarok bele esni ilyen csapdába.


Erre ő,jajj de beszélgetni lehet nem? mondom persze beszélhetünk,de semmi több!! Ezt ki is emeltem,beszélgettem vele kb 2 hetet erre írja,hogy találkozni akar,mondtam neki,hogy az elején közöltem,hogy nem ismerkedek,csak beszélgetünk.Erre még ő volt felháborodva,hogy húztam az agyát,meg,hogy ő azt hitte...Szóval vannak akik meg értetlenek...Pedig világosan leírtam,hogy nem akarok ismerkedni,csak max beszélgetni,erre ebbe belement..


Viszont az ha vki valóban ismerkedni szeretne veled és beszélgettek egy ideje,aztán találkozó kérésnél lekopik annak több oka lehet.

1,ő hazudott és nem az akinek mondta magát,így egy tali során lebukna

2,nincs elég önbizalma,hogy találkozzon veled

3,fél,hogy pedofil vagy

4, beszélgető partnernek jó vagy,de többet nem akar,nem jössz be neki,így talizni sem szeretne..

2014. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoznék csak úgy valakivel, akinek a nevét vagy az arcát sem ismerem. Ha előtte felvenne mondjuk face-re, vagy skypeolnánk és az lenne akinek, mondja magát és továbbra is szimpatikus csak akkor mennék bele személyes találkozásba.
2014. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mert semmi értelme neten ismerekdni lányokkal.
2014. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!