Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti tudnátok hosszú távon egy...

Ti tudnátok hosszú távon egy ilyen emberrel beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, már elég hosszú ideje tartjuk egymással a kapcsolatot interneten. A probléma az, hogy ő az a típus, akinek írsz egy levelet, és még csak témát illetően sem kapcsolódik a leveledhez a válasza. Olyan mintha nem is a te leveledre írna vissza. A levélben nem érdeklődik felőled, nem kérdezi meg hogy mit csináltál aznap, sem semmiről nem érdeklődik ami veled kapcsolatos, általános dolgokról ír, de önmagáról sem árul el semmit. Engem ez zavar, nem tudom hogyan viszonyuljak ehhez. Mit szóltok? 18L

2014. júl. 25. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd még tőle, mért lehet ez. Ha nem úgy reagál a kéérdésedre, ahogyan szeretnéd kérdezd meg újra és újra , hivd fel arra a figyelmét, h válaszoljon neked. Az alapján , amit leírtál, olyan mintha csak te szeretnél vele beszélgetni, ő veled nem... Ami nem megy nem kell erőltetni. Próbálhatod vele megbeszélni a dolgot, de félek felesleges
2014. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok. Én érdeklődöm, dicsérem a családját (szívemből szól)legutóbb találkoztunk személyesen, minden rendben látszott, a távolság miatt emeilen tudnám vele tartani a kapcsolatot, szeretném vele ápolni a kapcsolatot, ő általában nem válaszol, ha még is egy két szavas.

Nagyon bánt a dolog.

Nem szeretem, és nem értem, hogy az emberek miért burkolóznak hallgatásba, ha ezt meg is lehetne beszélni és nem fájdítanák más szívét.

Miért olyan nehéz kimondani, hogy bocs, de pl van családom és most nincs időm rád, vagy nincs miről beszéljünk és kész.

Mással ellentétben én ezen nem hisztériáznék, ha ez lehet az indok.

2014. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, hagyd, ha ráeszmél, akkor elméletileg jelentkezni fog, csak lehet már túl késő lesz.
2014. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!