Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék facebookon barátko...

Hogy tudnék facebookon barátkozni? (22/F meleg)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akiért évek óta odavagyok, de mivel ő hetero, kapcsolat ugye esélytelen. Két tök másik egyetemre vettek fel minket anno 4 éve és már nem találkozunk. Előtte se voltunk túl jóban, nem is nagyon beszéltünk. Ennek ellenére azóta annyira hiányzik, hogy majd' bele őrülök, és a haveri kapcsolattal is beérném, csak maradjon az életem része valamilyen formában. Hogy tudnék úgy ráírni, beszélgetni vele facebookon, hogy ne jöjjön rá az igazi érzéseimre, hogy ne legyen túl b*zis? És esetleg összehaverkodjunk?

2014. aug. 2. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán be jelölöd ismerősként,és rá írsz:)Meg kérdezed hogy van hogy alakult az élete ilyesmiket:) Én úgy szoktam és mindig bejött:-) Remélem tudtam segíteni:-P (melegsrác)
2014. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismerősöm facebookon. Szoktam írni szülinapjára, ő nekem soha. Versenyszerűen úszik és néhány hónapja egyik versenye előtt írtam neki, hogy sok sikert kívánok, mondta, hogy köszöni és azóta se volt semmi.
2014. aug. 2. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fulebe jutott, hogy meleg vagy, es ezert tartja a tavolsagot.
2014. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja rólam. És egyáltalán nem vagyok lányos, hogy gyanakodjanak.
2014. aug. 2. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetemen hogyhogy nincs baráti köröd? Leírásra elég loner típusúnak tűnsz. Melegként vágysz párkapcsolatra? Interneten lehet ismerkedni. Nagyon nagyon sok kapitális barom van, de jófejeket is ki lehet fogni, sokan járnak abban a cipőben, mint te, hogy maguknak is alig merik bevallani, nemhogy másnak.
2014. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt mégis miből szűrted le? Vannak barátaim, de itt tök másról volt szó. Van EGY srác, akivel szeretnék barátkozni, mert párkapcsolat nem lehetséges, mivel ő hetero.. hiába vagyok szerelmes belé. És mivel rohadt nehéz úgy élni, hogy egyáltalán nem találkozom vele, szeretnék összehaverkodni ezzel a sráccal, hogy legalább ennyire az életem rész legyen.
2014. aug. 5. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!