Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tegyek szert más...

Hogyan tegyek szert más baráti körre?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag sulis baráti köröm van! Nem járok edzésre vagy foglalkozásra! Hogyan barátkozzak másokkal?

2014. aug. 2. 19:07
 1/6 anonim válasza:
Járj el bulikba! Nekem bevált bár nekem meg van a saját sulin kívüli barát köröm!
2014. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13/l vagyok
2014. aug. 2. 19:15
 3/6 anonim válasza:
Lehet, hogy hülye válasz, de járj el valahova, nem kell sulis foglalkozás, keress valamit, ami érdekel és olcsó. Képzőművészet, vitorlázórepülés, tánc, valami. Mozdulj ki!
2014. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van akinek az is bevallt hogy kozossegi portalokon kezdte, s az a mai vilagban nem elerhetetlen :P keress magadnak valami hobbit... pl ha szereted a kutyakat s elviszed a kutyust setaltatni s a kutya meglat egy masik kutyat, majd odahuz teged s ilyenkor a gazdik rendszerint kezdnek dumalni...vagy jarj rendszerint parkba pl olvasni s kozben ismerkedsz vagy biciklizz vagy te tudod hogy mit szeretsz :P
2014. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha gondolod nekem írhatsz.

12(nemsokára 13)/L.

2014. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Facebook Twitter E-mail majd talizás.
2014. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!