Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem ismer valaki egy japán...

Nem ismer valaki egy japán 13-14 éves lányt/fiút akivel lehet angolul beszélgetni/Magyarországon él/tud magyarul és szeret beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés
Japánul tanulok és már rég óta fúrja az oldalamat, hogy egyszer szeretnék beszélgetni vagy barátkozni velem egykorú japán lánnyal vagy fiúval.

2014. aug. 3. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Tehát azt várod hogy tudjon az anyanyelvén (japánul)

+beszéljen magyarul, ami megjegyzem nehezebb mint a japán.

És még angolul is el tudj csevegni vele.

Ilyet nem fogsz találni, elképesztően idi.óta vagy.

Én pedig keresek egy holand származású 12-13 év körüli gyereket, aki tud magyarul, tud nekem németet tanítani, angolul is beszél, tud a saját anyanyelvén, franciául is tanítana, és irániul is beszél, ezen kívül a grúziai nyelv sem idegen neki, na én ilyet keresek!

2014. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Félreértettél. / = vagy
2014. aug. 3. 18:47
 3/16 A kérdező kommentje:

De akkor leírom újra a Te kedvedért. Tehát:

Nem ismer valaki egy japán 13-14 éves lányt vagy fiút akivel lehet angolul beszélgetni vagy Magyarországon él esetleg tud magyarul és szeret beszélgetni, barátkozni?


Japánul tanulok és már rég óta fúrja az oldalamat, hogy egyszer szeretnék beszélgetni vagy barátkozni velem egykorú japán lánnyal vagy fiúval.

2014. aug. 3. 18:48
 4/16 anonim ***** válasza:
15%

Ha japánul tanulsz, miért angolul akarsz vele beszélgetni?

Ha pedig nem kell tudnia japánul, mert angolul akarsz vele beszélgetni, akkor miért fontos, hogy japán legyen? Miért nem teszi meg bárki más, aki angolul beszél?

Fck logic.

2014. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mert annyira még nem tudok japánul,hogy ezen a nyelven beszéljek vele,de angolul már igen. Egyébként segítséget kértem,nem oltást. Fuck logic
2014. aug. 3. 21:32
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

Akkor meg mi a retekért nem magyart keresel aki tud japánul te agyszakadék?!

Vagy miért nem keresel egy tanárt?!

Fuck logic

2014. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Szegény kérdező, ne vedd magadra, sok bunkó jár ide. A kérdésedre sajnos nem tudok választ írni, pedig hasonló helyzetben vagyok mint te.


13/L

2014. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jókat nevetek rajtatok :D Nem veszem magamra,találtam is egy oldalt: [link]
2014. aug. 4. 10:43
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Kedves 7. Válaszoló

Nagyon sajnálom hogy képtelen vagy megérteni, hogy amit a kérdező akar az lehetetlen (najó nem teljesen)!

És én a helyedben nem bunkóznék le idősebbeket, főleg 13 évesen, gondolkozz el magadon kicsit.

És egy felesleges kommenttől megkíméltél volna, ha nem írtál volna ide, mert nem tudtál válaszolni!

Ebből látszik, milyen kis hülye vagy.

2014. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Kedves 9. válaszoló, köszönöm a kedves szavakat, kérlek, fejleszd a szövegértésed. A kérdező nem egy japán ismerőst szeretne, aki beszél japánul, angolul, és magyarul is egyszerre. Egy japán nemzetiségű embert, aki tud angolul, vagy (a hangsúly a vagy szón van) egy olyat, aki japán, de valamilyen okból kifolyólag ide keverte a sors. A / jelek egyenlőek egy Vagy szóval, nem egy vesszővel. Azt pedig nem hiszem, hogy egy kis hülye lennék, főleg nem egy olyan embertől olvasva, aki egy egyszerű kérdést nem tud értelmezni. Még akkor sem, miután elmagyarázták neki. Kortól függetlenül lebunkózhatok bárkit, aki véleményem szerint buta/butának tünteti fel magát.
2014. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!