Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? . (bővebben)

Kaattaa kérdése:

Mit tegyek? . (bővebben)

Figyelt kérdés
Volt gy srác...akivel...hát együtt voltunk. Ő felment Pestre, talált egy lányt. És őt választotta, azért mert én nem akartam lefeküdni vele. Azt beszéltük meg, hogy barátok maradunk. 2x, 3x beszélünk egy héten, de mindig én írok. Azt mondja h neki sok dolga van.(Tényleg olyan munkája van) Megkérdeztem tőle, hogy ő tényleg komolyan gondolja-e ezt a barátság dolgot, vagy csak azért mondta mert nem akart még jobban összetörni, és azt mondta komolyan gondolja. Most ott tartunk, hogy írtam neki egy nagyon egyszerű kérdést "Már vége van a tábornak?:)" És nem válaszol...már jó ideje. Többször is fent volt, de nem írt vissza. Pedig én mindent megtettem, hogy neki jobb legyen. Keveset írtam neki (ha írtam) nem nyaggattam, SEMMI. Tudom, le kellene tojnom, de túl sok szép emlékem van vele és túl sokat jelent nekem, hogy eldobjam...Mit tegyek?

2014. aug. 4. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyeljél, ha azért elhagyott mert nem feküdtél le vele, akkor ez a srác egy köcsög. A legjobban akkor cselekszel ha megszakítod vele a kapcsolatot, mert tönkretesz téged. Lehet, hogy összetört volna még jobban ha akkor teljesen megszakítja veled a kapcsolatot, de mostmár sokkal jobban lennél, ha nem kínozna téged ez az egész, amibe amúgy magadat rángatod bele a ragaszkodásoddal. Nem keres, nem érdekled, túl kell lépned rajta, nem érdemes a társaságodra. Ez már ott eldőlt, hogy miért hagyott el...

Még te próbálsz a kedvére tenni...ráadásul azzal, hogy takarékra veszed önmagadat?? Mi vagy te? A kutyája akit a sarokba küldhet ha nem kíváncsi rá? Nem.....

Te több vagy ennél, erősebb vagy ennél, hát szakítsd meg vele a kapcsolatot, és keress valakit aki többre értékel mint egy gilisztát akit bármikor a földbe taposhat... Ez a srác egyáltalán nem tisztel téged, soha nem is tisztelt...

2014. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél :))
2014. aug. 4. 20:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!