Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kerüljek bensőségesebb...

Hogy kerüljek bensőségesebb baráti kapcsolatba?

Figyelt kérdés

van egy haverom akivel már 4éve egy padban ülök,tök jól elvagyunk,de nem nagyon szeret eljárkálni meg ilyenek..

milyen legyek hogy már egymáshoz átjárkáljunk,bulikba együtt járjunk ilyenek?


2014. aug. 6. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Bensőséges baráti kapcsolat? Szerintem nem az a bensőséges baráti kapcsolat,ha buliba járkálsz valakivel,meg egymáshoz. Számomra az a bensőségesebb,ha az a barátom tudja a bajaimat,és én is az övéit,így tudunk segíteni egymásnak,ámde hülyülünk is. Szerintem rosszul tetted fel a kérdést.

Na de nem azért írtam,hogy kötözködjek. Szerintem menj először el te hozzá,és ha annyira jól elvagytok,szerintem előbb-utóbb át fog menni hozzád ha kéred.

Ha meg nem az a bulizós fajta,akkor fogadd el. Én sem vagyok az a bulizós fajta,hívtak már pedig,sosem mentem el,de mégsem távolodtam el a többiektől.

2014. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!