Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek magammal a nyár...

Mit kezdjek magammal a nyár hátra lévő részében?

Figyelt kérdés

Eddig elvoltam, de most már nagyon nem. Az osztályból elvesztettem a barátaim, a többiekkel meg egész nyáron együtt voltam, már nem tudunk mit csinálni. Meg sokan most nyaralnak. Voltam bulizni is, de már azt se lehet minden nap. Ma bementünk volna este egy kicsit a városba, de nagyon rossz idő van így áttettük máskorra. Itthon ülök, nem tudok mit csinálni, semmi ötlet csak várom az estét, hogy legyen már vége ennek az unalmas napnak. Várom már a sulit komolyan, az tök jó, meg van a napi rutin, hétvégén találkozok a barátaimmal és mindig van mit csinálni, mert nem minden nap vagyunk együtt. Meg új suliba megyek, remélem lesznek új barátaim. De mit csináljak még addig?

15L


2014. aug. 8. 15:50
 1/1 wattacukor22 válasza:
Szia én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok h nem tudok mit kezdeni magammal xD Én azt javasolnám h olvass egy kicsit vagy talán tanulj vmi idegen nyelvet.. az nekem segíteni szokott :D
2014. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!